Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning International (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international.html)
-   -   Curatenia de Primavara (https://forum.4tuning.ro/230-4tuning-international/39639-curatenia-primavara.html)

CJ-01-WOB 27-04-07 00:28

Curatenia de Primavara
 
Curatenia de Primavara !


IN CURAND SECTIUNEA V-A INTRA IN RESTAURARE !
AS RUGA MEMBRII INTERNATIONALI CARE FRECVENTEAZA INCA SA SE SEMEZE AICI PRINTR-UN SIMPLU PREZENT !

V-OI REVENII CU AMANUNTE !

MERSI

pimp_lex 27-04-07 04:28

Re: Curatenia de Primavara
 
a cam murit sectiunea....

eu verific cam zilnic dar nimic.....

alex_g 27-04-07 05:32

Re: Curatenia de Primavara
 
Ce sa scriu daca nimeni nu spune nimic?Pana acum 'canadienii' sunt cei mai activi.:-)

BogdanNZ 27-04-07 08:48

Re: Curatenia de Primavara
 
Mai e si lumea ocupata...alea alea...nu lasati sa moara sectiunea!

georges14 27-04-07 10:30

Re: Curatenia de Primavara
 
si eu intru da mai rar ca sunt in romania si nu am tot timpul net

///V8/// 29-04-07 03:08

Re: Curatenia de Primavara
 
prezent :-)

anne 30-04-07 12:31

Re: Curatenia de Primavara
 
Quote:

Originally Posted by georges14 (Post 873599)
si eu intru da mai rar ca sunt in romania si nu am tot timpul net

George cum e in Romania ?

georges14 01-05-07 08:48

Re: Curatenia de Primavara
 
Bine, nu imi vine sa mai plec, da trebuie

Fixius 03-05-07 22:56

Re: Curatenia de Primavara
 
mie de vreo luna.. nu mi-o mers forumul... dar in rest mai tot timpul intram..
george... poate ne vedem la o bere.. :P

" Prezent " :P

georges14 06-05-07 17:33

Re: Curatenia de Primavara
 
as fi vrut sa ma intalnesc cu multi, da familia a fost pe primul loc si joi plec spre franta

Fixius 06-05-07 22:06

Re: Curatenia de Primavara
 
fa un popas.. in cluj.. si o zi o bem.. si dupaceea pleci :p

turbojack 09-05-07 01:06

Re: Curatenia de Primavara
 
Quote:

Originally Posted by Fixius (Post 887811)
fa un popas.. in cluj..


Prezent.
Tocmai m-am intors din Cj,un oras pe care l-am gasit mai prafuit si inghesuit ca niciodata.N-am sa mai merg niciodata cu cabrio, ci cu o alta masina cu clima "bizonica",geamuri ridicate si muzica la maxim.In plus am constat ca edilul sef a rezolvat problema parcarilor prin aceea ca a redus si cele putine existente.Bravo lui.:(
Asteptam cu drag,distribuirea de catre @WOB a grebelei,hirletului si alte ustensile cu ocazia marii curatenii de primavara. :)

Fixius 10-05-07 02:26

Re: Curatenia de Primavara
 
Quote:

Originally Posted by turbojack (Post 891888)
Prezent.
Tocmai m-am intors din Cj,un oras pe care l-am gasit mai prafuit si inghesuit ca niciodata.N-am sa mai merg niciodata cu cabrio, ci cu o alta masina cu clima "bizonica",geamuri ridicate si muzica la maxim.In plus am constat ca edilul sef a rezolvat problema parcarilor prin aceea ca a redus si cele putine existente.Bravo lui.:(
Asteptam cu drag,distribuirea de catre @WOB a grebelei,hirletului si alte ustensile cu ocazia marii curatenii de primavara. :)



pe cand ne intalnim la un butoi de bere ?

feryboy 11-05-07 11:13

Re: Curatenia de Primavara
 
Prezent...

EaGle 20-05-07 00:58

Re: Curatenia de Primavara
 
PreZenT !!!


All times are GMT +2. The time now is 20:33.

- Copyright 2026 4Tuning