Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   O intalnire la gratar de 1 Mai !! (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/38571-intalnire-gratar-1-a.html)

sNap7 16-04-07 17:14

O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Ca oricum toata lumea merge la gratare si distractii de 1 Mai, ma gandeam ca ar fi o idee buna sa ne strangem si noi si sa mergem pe undeva la un gratar, un fotbal de 1 Mai. Propuneti voi locatii si vedem care e cea mai ok. Ar fi bine daca vreunul ar avea un teren pe undeva sau posibilitatea sa mergem undeva sa fim doar noi de noi ..

Sper ca totusi de data asta sa fim mai uniti si sa nu fim doar 4 oameni care sa vina.

P.S : veniti cu mic , cu mare. De la neveste si prietene ... la caini si pisici :D

F.R.Sonic 16-04-07 18:17

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
E buna ideea Paul.
Sper sa ne putem sustrage de la "munca" (eu si fratzika) tinand cont ca pica marti...s-ar putea nemtzii sa faca niste smecherii si sa ne cheme....
Nu stiu locatii decat la baraj sau ..sau ....merem la nadastie :D ...avem acolo teren de fotbal ...si campii si dealuri cat cuprinde ba...numa "ape curgatoare" nu prea este :lol:

sNap7 16-04-07 19:40

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
E idee buna, si o metoda sa mai evadam dintre cei 4 pereti ai camerei si sa ne mai relaxam :D. Hai ca scapati si voi cumva de munca.

Numa bine mai chefuim cu fratzika inainte sa plece :D

HD87DGR 16-04-07 22:36

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Eu sigur nu voi putea veni,la noi nu exista libere de 1mai.Apropo,unde pleaca fratzika?

baiatu'dinHD 17-04-07 02:29

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
In Caz K Va Strangeti Pe Undeva Sa Nu Uitati Si De Cei Ami Noi... Intodusi In 4tuning..... Adik Si Eu Fast_race_sonik Ma Stie.... Hai Salut Bogdane....

fratzika 17-04-07 07:45

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Ideea e OK, ramane de vazut cu serviciul ce vom face....noi lucram la nemti si astia nu prea stiu nici de sarbatori religioase, darmite de 1 Mai "muncitoresc" :))

"Apropo,unde pleaca fratzika?"....Raspuns: "Far Away..USA !!!":rolleyes2

Kedy 17-04-07 10:19

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Garantat sunt prezent.8)
Locatii se poate pe valea roatei nu este apa mare pt baie dar este aproape si de Deva si de HD si este chiar frumos acolo. Eu am fost duminica si o fost super.

alexinho 17-04-07 11:53

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
mush......eu depind de VectraB.........dak merge el vin shi eu.....mai vb k mai este pana atunci.......;-)......shi k loc shtim noi 1 super mijto.......la un lac......dak mai vb poate mergem acolo...

HD-19-FLO 17-04-07 14:28

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
BAy !! Costica (fast_racer_sonik) tu esti omul care "face adunarea"...zbate-te si aduna cat mai multi ... lasa nemtii ... sa si vada de treaba lor ..noi cu a noastra :lol:

sNap7 17-04-07 14:30

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Pentru fratzika si fast_racer_sonik !

Vreti sa facem revolta in fata la Draxlmaier sa va lase sa veniti ?! :D :D :D

P.S: o zi de concediu nu va puteti lua ?

F.R.Sonic 17-04-07 15:12

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by HD-19-FLO (Post 856302)
BAy !! Costica (fast_racer_sonik) tu esti omul care "face adunarea"...zbate-te si aduna cat mai multi ... lasa nemtii ... sa si vada de treaba lor ..noi cu a noastra :lol:

Nu eu "fac adunarile" ba, toti le facem ;)
Nu stiu Paul(sNap7), o sa fecm tot posibilul sa venim de 1 mai pe undeva....da' totusi unde mergem????????????
Mai avem timp sa vb oricum

sNap7 17-04-07 15:25

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 856371)
da' totusi unde mergem????????????

Deocamdata sunt doar cateva locatii ce ne-au venit in minte ..
Nadastie, Taul Feierag (21 km de Deva, dupa Certej), Cincis, Costesti (cativa km dupa Orastie), Valea Roatei, undeva pe la Strei ...

alexinho 18-04-07 13:27

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
de tau faierag zic shi eu.......e cel mai mijto loc......il shtiu k am stat la certej:-D

robu 18-04-07 15:39

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
:D buna treaba cu grataru`!
cam nasol ca pica marti, dar poate se strange lume :)
cat despre locatie, valea roatei cade din start! am fost de 2 ori anu asta si nu mai merg decat daca`mi iau un 4x4 :D e drumul infect:shock:
haideti, poate punem de`un mic de la bulbucan :lol:

sNap7 18-04-07 17:27

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
offtopic : robu scrie detalii despre tine la useri 4tuning deva / hunedoara


All times are GMT +2. The time now is 17:26.

- Copyright 2026 4Tuning