Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

admin 22-03-07 22:39

Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Burn On Event la Tuning Show 2007
Este aproape un fapt finalizarea organizarii unei demonstratii de proportii de burn, show, concursuri si premii.
Intentia este de a organiza pentru prima data un concurs cu reguli, mai mult decat un show.
Sarcina dificila a organizarii a fost asumata de NSL si Anonymous Motorsport. In seara asta detalii in legatura cu regulamentul si premiile.

F_L_R 23-03-07 20:21

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Ceea ce multi asteptati noi Anonymous si No Speed Limit va vom oferi cel mai frumos spectacol , la cote maxime de adrenalina.
-Masuri de securitate cu totul deosebite si o aramata de oameni muncesc pt a fi cel mai sigur si apreciat eveniment de acest gen.
-Va asteptam sa gustati din iz-ul cauciucului incins!!!!

Doctorul 23-03-07 20:29

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
abia asteptam...ne-ati facut o surpriza foarte placuta:D

peter 23-03-07 20:34

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
pfuai...crema este in NSL si Anonymous...nici nu vreau sa imi imaginez cati ursi o sa fie...:)....pfuai..trebe sa mai cumpar un card..la camera..ca nu imi ajung 512..

import_skillzzz 23-03-07 20:48

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
deci sambata la ora 1 - vin pt ripu si bmw albastru (care-mi incanta ochii de fiecare data cand trec pe la 1 mai :D)

RAZvan15 23-03-07 22:40

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
intradevar, foarte interesant ce o sa fie acolo.. merci k ati precizat si ora showlui cel mai interesant ...
este cineva din zona pantelimon (cora), cu masina, cu care sa ajung ji eu acolo ? dak se poate sa ma ia ji pe mn (eventual si un amic) .. k sa nu ma mai chinui cu transportul in comun ..
merci, bafta

SEBASTIAN 23-03-07 22:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Daca stiam mai din timp faceam ceva sa am masina gata de spectacol.
Nu mai am timp sa o pun la punct pe masinuta de drift.
Scuze!

MKE 23-03-07 23:34

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
va iesi ceva superb ,ceva ce nu sa mai vazut in rom ;) succes de pe acum participantzilor :D

ema_sierra 23-03-07 23:39

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by Razvan_Still (Post 814777)
intradevar, foarte interesant ce o sa fie acolo.. merci k ati precizat si ora showlui cel mai interesant ...
este cineva din zona pantelimon (cora), cu masina, cu care sa ajung ji eu acolo ? dak se poate sa ma ia ji pe mn (eventual si un amic) .. k sa nu ma mai chinui cu transportul in comun ..
merci, bafta

Yo stau in zona...dar nu promit nimik...sa nu-ti faci planuri

RAZvan15 24-03-07 00:33

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
ok .. merci .. nu'mi fac plnuri k tziganu' stai linistit :) ..
daca potzi te rog sa'mi dai un pm sau pe mess .. id'ul al am la profil ..
merci mult ink o data ... sal ..
(scz de off topic)

F_L_R 24-03-07 01:52

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 814805)
Daca stiam mai din timp faceam ceva sa am masina gata de spectacol.
Nu mai am timp sa o pun la punct pe masinuta de drift.
Scuze!

-Sebi nu ne permite spatiul ales pt drift.....cercurile si burn-ul for fi la ele acasa dar drift ......pacat....locatia, singura existenta nu ne confera avantaje decat pt manevre inguste.
-Publicul va putea viziona spectacolul de la un minim de 8 metri separati de un gard de 3,5 metri. Riscurile erau mari pt drift asa ca am ales sa nu riscam.

tng 24-03-07 02:01

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Se pot face inscrieri la Burn On Event si la fata locului ? Sau s-a facut deja o lista cu cei care vor face show`u?

Gratzian 24-03-07 02:13

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Ce este important, este ca Anonimous si NSL vor organiza primul concurs de show cu reguli clare si premii.
Nu va mai conta doar impresia artistica, totul va fi riguros organizat de catre ei.
Bineinteles, ca la sfarsit, castigatorii vor putea sparge linistiti cauciucurile in stilul "liber".

NightClubRacer 24-03-07 02:37

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
deci se pot inscrie si altii,nu? Care ar fi regurile de participare? si ce masini se pot baga. Mersi!

F_L_R 24-03-07 02:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-In cursul zilei de astazi ve ti primi toate informatiile referitoare la : inscrieri, selectii , etape de desfasurare, criterii de notare a executiilor, comisia de arbitri , regulamentul evenimentului , premii etc.
-Ieri sa anuntat evenimentul totul este pus la punct dar mai trebuiesc anumite finisaje pt a nu naste controverse si interpretari. Regulamentul este strict , nu face abateri si nici nu favorizeaza persoane, cluburi , grupari.
-Treaba este f simpla noi organizam, noi securizam zona, noi hotaram masinile participante, noi premiem si cel mai important este ca NOI RASPUNDEM.


All times are GMT +2. The time now is 17:27.

- Copyright 2026 4Tuning