Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   BMW E92/M3 x8 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/364271-bmw-e92-m3-x8.html)

R.Equinox 07-03-13 20:58

BMW E92/M3 x8
 
24 Attachment(s)
Va rog sa fiti fair play si sa respectati regulile

-in topicul cu poll-ul de votare fiecare participant va primi un numar dupa care va putea fi votata masina (pentru a nu mai intervenii comentarii si voturi ne la locul lor)
-voturile trebuie acordate pe merit si argumentate
-la vot trebuie sa se tina cont de calitatea dar in aceeasi masura si de stilul in care a fost modificata masina. Se tine cont si de modul in care au fost facute pozele
-votantii trebuie sa aiba o vechime mai mare de 3 luni pe site + voturile nu se acorda pe prietenii, deci >
-cine nu e fair play nu mai joaca cu noi, trebuie sa castigi TU nu prietenii tai

1.
Attachment 2712076Attachment 2712077Attachment 2712078
2.
Attachment 2712079Attachment 2712080Attachment 2712081
3.
Attachment 2712082Attachment 2712083Attachment 2712084
4.
Attachment 2712085Attachment 2712086Attachment 2712087
5.
Attachment 2712088Attachment 2712089Attachment 2712090
6.
Attachment 2712091Attachment 2712092Attachment 2712093
7.
Attachment 2712094Attachment 2712095Attachment 2712096
8.
Attachment 2712097Attachment 2712098Attachment 2712099

Start Vot!

KrYpToN 07-03-13 21:01

Re: BMW E92/M3 x8
 
Vot 4,este superb ;)

R.Equinox 07-03-13 21:01

Re: BMW E92/M3 x8
 
Vot 4.
Bravo pulica:lol:

batman 07-03-13 21:09

Re: BMW E92/M3 x8
 
Vot 6. Ie frumoasa!:lol:
Cand am facut si eu pozele pentru concurs ati facut poll-ul...:lol:

radu_cainamisir 07-03-13 21:11

Re: BMW E92/M3 x8
 
6.....

grc 07-03-13 21:46

Re: BMW E92/M3 x8
 
Vot 4 arata bine rau. Cum ai reusit sa o faci mata?

R.Equinox 07-03-13 21:49

Re: BMW E92/M3 x8
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by grc (Post 5391285)
Vot 4 arata bine rau. Cum ai reusit sa o faci mata?

Attachment 2712213

DrifterGT 07-03-13 23:18

Re: BMW E92/M3 x8
 
Vot 4, chiar e superbă combinația de negru mat și stopuri smoked cāt și restul.

Robicutz 08-03-13 00:32

Re: BMW E92/M3 x8
 
Pacat ca nu sa inscris tm_kata, sigur castiga ... vot 4

ebone 08-03-13 02:36

Re: BMW E92/M3 x8
 
vot 3. chiar daca unii au spus ca e urata, mie imi place foarte mult, e pe burta rau de tot, stance adevarat la roti si tot ce vrei, bravo

Tis-ul 08-03-13 05:30

Re: BMW E92/M3 x8
 
Vot 4 !

balint 08-03-13 06:28

Re: BMW E92/M3 x8
 
Vote 4 8)8)!

grc 08-03-13 06:35

Re: BMW E92/M3 x8
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5391292)

Si unde le pun ca nu prea ma duce bilibelu... Scz de off mai votez o data?:))

DariusAlexandru 08-03-13 06:47

Re: BMW E92/M3 x8
 
Vot 4.

Tomas_SlrR 08-03-13 09:58

Re: BMW E92/M3 x8
 
vot 7


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning