![]() |
E36 - Coupe
10 Attachment(s)
Salut! Ma numesc Maca Claudiu, sunt din Craiova.M-am gandit sa`mi prezint masina mea.Este vorba despre un Bmw E36 Coupe, an fabricatie 1996.
|
Re: Bmw E36 Coupe
Foarte frumosa, asa ai cumparat-o ? Capota si stopurile o strica, dar gusturile nu se discuta si tie trebuie sa iti placa.
Ce planuri ai cu ea pe viitor? Ce motor ai ? |
Re: Bmw E36 Coupe
welcome back!!! :lol:
hai cu noutatile oltene!!! :)))))) |
Re: Bmw E36 Coupe
Quote:
|
Re: Bmw E36 Coupe
Quote:
|
Re: E36 - Coupe
pai ce s-a intamplat cu celalalt topic?
|
Re: E36 - Coupe
celalalt topic era cu Amza Pelea!!:lol::lol::lol::lol:
asta-i mai serios!!;);) |
Re: E36 - Coupe
Bravo Claudiu...cred ca nu mai ai rabdare pina vine caldura ..nasol sa stai cu piesele si sa nu poti sa te apuci de masina:D:D:D:D:D
|
Re: E36 - Coupe
Quote:
|
Re: E36 - Coupe
Quote:
|
Re: E36 - Coupe
Quote:
|
Re: E36 - Coupe
Ingrijita,dar scapa de capota aia..e ORIBILA...macar de era finisata bine.:shock:
A taiat`o cu flexu tunneru dinainte. |
Re: E36 - Coupe
Quote:
|
Re: E36 - Coupe
Bine ai venit pretenas !!! spor la treaba si pune niste pozeee de alea mai deochiate :oops: =)))
De capota numai zic nimic !!! si acu imi aduc aminte primele cuvinte cand ne-am cunoscut pe Fb !!! :)))) "trebe schimbata capota" !!! bft in continuare !!! 8) |
Re: E36 - Coupe
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:09. |
- Copyright 2026 4Tuning