Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare auto & stuff (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff.html)
-   -   cumpar condensator!!!! (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff/35098-cumpar-condensator.html)

matiu13 06-03-07 19:20

cumpar condensator!!!!
 
cumpar condensator....astept oferte!!!

Bigu 07-03-07 00:11

Re: cumpar condensator!!!!
 
dietz de 3F dreptunghiular, 2 display (amp+volt) cromat 450ron . 0722.59.49.64

matiu13 07-03-07 06:47

Re: cumpar condensator!!!!
 
am uitat sa mentzionez...vreau condensator DOAR de 1,- 1,2 -1,5 F....multzumesc!!

blondu_glf 2 07-03-07 09:30

Re: cumpar condensator!!!!
 
1 Attachment(s)
M.N.C. de 1.5 farad la 350 RON

matiu13 07-03-07 16:34

Re: cumpar condensator!!!!
 
fratilor sunt misto condensatoarele care mi le-atzi aratat,dar nu ma intereseaza firme de condensatoare,adik vreau cel mai ieftin condensator posibil...am vazut unele noi de la 1,9mil in sus...vreau si eu ceva ieftin...dar sa mearga,adik bun....astept in continuare oferte...

steaua23 07-03-07 17:01

Re: cumpar condensator!!!!
 
Adica clasic romanesc :D ... ieftin si bun.
Cauta ceva sh ca o sa fi mai multumit.

matiu13 07-03-07 20:29

Re: cumpar condensator!!!!
 
pai cam la asta ma si refeream...ceva sh....dar bun si ieftin...:D

blondu_glf 2 08-03-07 00:56

Re: cumpar condensator!!!!
 
moca nu exista.........ieftin nu rezista.........bafta in cautarea condeului

alfredo3ge 08-03-07 02:12

Re: cumpar condensator!!!!
 
daca vrei iti dau eu unul la 2.5 de 1 f. sunt aduse din germania dar mai am unul pe masina la mine adica eu am mai multe pe masina si vreau sa mai dau din ele asa ai si ocazia sa il vezi ca merge.

matiu13 09-03-07 09:34

Re: cumpar condensator!!!!
 
eu vorbesc degeaba,voi postatzi aiurea.....hai sa va mai zic....nu vreau moca si rezista si ieftin statzi linistiti....si,dak unu nou de 1f e 1,9mil nou noutz in magazin....si eu am zis k vreau sh...pai sa fie nene pretz de sh....

Bigu 11-03-07 08:06

Re: cumpar condensator!!!!
 
dragul meu, numa ce e gratis e cel mai bun...nu o sa gasesti niciodata marfa buna la pretul care cred eu ca il oferi, apropo, cat esti dispus sa cheltui cu el?

matiu13 11-03-07 09:27

Re: cumpar condensator!!!!
 
pai ma dragul meu atata timp cat e vreo 2mil nou....nu stiu exact dak e vreo firma,stiu doar k e de 1f...mai putzin de 2mil sunt dispus sa cheltui....;)

around za world 11-03-07 09:49

Re: cumpar condensator!!!!
 
@mantiu ca un sfat acum : condensatoarele astea de 2 mil de 1F sunt folositoare doad daca au voltmetre sau leduri sa iti lumineze portbagajul . Daca vrei sa te ajute cu ceva ia unul de macar 5F . Altfel cam dai banii de pomana pe el .

matiu13 11-03-07 17:30

Re: cumpar condensator!!!!
 
mersi ptr sfat....nu stiam k chiar nu ma pricep....mersi!!

TufY 11-03-07 21:30

Re: cumpar condensator!!!!
 
depinde si pentru ce il vrei .......... daca ai o statie si un tub de nivel mediu adica undeva pe la 200W rms......... eu zic ca iti ajunge de 1F....... sa sti ca un condesator cu cat e mai vechi cu atat ii creste puterea... asa mi-a zs si mie un electronist/electrician.........da bine acum cu uzura nush ce sa zic :D


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning