![]() |
Opel Astra vs. orice masina 150 cp
opel astra 2000cm3 150 cp.... astept masina orice masina pana in 150 cp
|
un golf4 1.9 tdi 130cp te intereseaza ?
|
Si eu...si eu :lol:
Stii tu...Civic-ul ala de 1.6l :!: |
mai astra ! pai ce faci ? ai spus ca astepti rivali de 150 cp ...
sau pe noi nu ne bagi in seama cu 125 si 130 cp ???? |
150, 125 si 130cp cand o zbura porcu'... :lol: :lol: Ce sireti sunteti! :lol: Hai ca Aki n-a mai specificat decat cilindreea...
|
bogdan ... nu ti-am vazut locul la linia de start in intrecerea asta ...
mi-ai pus tu mie masina pe tester sa imi vezi puterea ? sau poti sa imi arati o persoana care mi-a facut mie la masina ceva mai mult de skimbat finala ? de ce vorbesti fara sa ai habar ce e sub capota mea ???????? |
Da, da, bine, bine... :lol: Good luck! Romanian people... :lol:
|
hai sa specific si eu...1.6l- 125hp + chip ( DimSport made by Ceky)
Cat am acum...nu stiu...poate-mi spuneti voi :lol: Cred ca in jur de 140hp :!: Astept... :pelvic_th |
vec punema si pe mine la socoteala..am un espero 2.0 sfi. La viitoarele legale...ne vedem
|
ok merge si cu sev si cu aky si cu espero chiar daca ai cumparat motorul de la andrei:)
|
motorul de pe astra e cel de calibra de 204 cai ? :) sau nu vorbim de van ?
|
Re:
Quote:
|
ma dau eu cu un opel kadett gsi cu tine asa ca de la opel la opel :D
|
Nu VEC nu l-am cumparat de la andrei.
|
Astra are 150 cai stock!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:36. |
- Copyright 2026 4Tuning