Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Orice pana in 110 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/33768-pana-110-cp.html)

CroCop 18-02-07 21:36

Orice pana in 110 cp
 
Clio 1.5 dCi ....80 cp stock

Swat-Cat 18-02-07 23:15

Re: Orice pana in 110 cp
 
sigur stock??

Hori 18-02-07 23:29

Re: Orice pana in 110 cp
 
stock + chip! :D

CroCop 19-02-07 19:47

Re: Orice pana in 110 cp
 
Dap stock ....astept :) cati cai ai pe leon ?
si...Hori...cati cai ai in total ?:P aproximativ ...

siadimet 19-02-07 20:37

Re: Orice pana in 110 cp
 
merge cu logan de 1,6 ;8 valve?

CroCop 19-02-07 20:48

Re: Orice pana in 110 cp
 
dap ..vineri ne vedem la pescarus :d daca vrei :) nu-i problema :) B-11-CLY
un clio verde :D

Hori 19-02-07 21:52

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 759039)
Dap stock ....astept :) cati cai ai pe leon ?
si...Hori...cati cai ai in total ?:P aproximativ ...

pai la pompe duse 1.4 tdi de 75 de cai am montat un cip care nu`i nush ce firma si asa zice ca ii da cam 20% din puterea motorului adica vreo 13-15 cai in plus ... cam intre 87-90 de cai zic eu ... tu nu ai pus ?

CroCop 19-02-07 22:51

Re: Orice pana in 110 cp
 
nup n-are nimik pe el momentan :)

Hori 19-02-07 22:56

Re: Orice pana in 110 cp
 
atunci ar fi cazu sa nu mai fie momentan :D ;;)

UniculSGM 20-02-07 13:12

Re: Orice pana in 110 cp
 
Am o dacie 1.4 cu filtru sport si teava in loc de toba de mijloc.

mpa 20-02-07 13:39

Re: Orice pana in 110 cp
 
@Hori -Esti din Oradea, e din Bucuresti = discutii inutile
@SGM - Iar razi mah de lume, vezi ce faci la Volvo acolo :)))

Daca vrei sa te dai cu un Leon 1.9 TDi 105 cp stock in seara asta da un mesaj

AAlpine1 20-02-07 13:47

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by B-34-SGM (Post 760399)
Am o dacie 1.4 cu filtru sport si teava in loc de toba de mijloc.

dar chipul unde este ?

CroCop 20-02-07 14:02

Re: Orice pana in 110 cp
 
Asha...deja lumea iti stie masina...si ceea ce facy ma lasa rece ...adik sa te dai la astia care n-au nici o sansa...ai vreo satisfactie k-l dai pe unu care are cu 100 cp mai putin k tine ?

bogdan 20-02-07 14:55

Re: Orice pana in 110 cp
 
:))) tu nu o sti ?! cauta pe net

omul facea o gluma

UniculSGM 22-02-07 03:02

Re: Orice pana in 110 cp
 
asa e, Nea Cornele!


All times are GMT +2. The time now is 12:42.

- Copyright 2026 4Tuning