![]() |
Statiunea STRAJA !!!
10 Attachment(s)
Salut!Poate va intrebati ,de ce am facut acest opic... pentru ca o data pe site-ul 4tuning am fost "jignit" ca m-am nascut in Lupeni ,mai precis in Valea Jiului!asta prea putin conteaza!Acum asi vrea sa va prezint si eu ce sa mandreste orasul Lupeni ,in care m-am nascut eu , si ce voi prezenta eu ,reprezinta doar 10%din tot cea ce are Lupeniul!!
Acum asi vrea sa va prezin STATIUNEA STRAJA!!! Stratiunea Straja este una din cele mai frumoase locuri din romania si in fiecare an vin foarte multi straini si nu numai in aceasta statiune!! este o statiune si de iarna si de vara!! acum sa va prezint si eu niste poze din statiune,nu toate sunt facute de mine, si mai am o filmare sa va prezint care eu am facut-o si .. din pacate eu nu apar pe acolo .... !! si vreau sa audi si eu unele impresi de la voi , si cei care au fost in STRAJA sa imi spuna si mie daca le-a placut ,sau ce impresie i-a lasat!! Acum am sa las imaginiile sa vorbeasca! PA-PA !O zi buna!! |
Re: Statiunea STRAJA !!!
superbe pozele chiar imi plac ...
nu am fost in statiune.... dar nu cred ca e timpul pierdut ;) |
Re: Statiunea STRAJA !!!
Si acum filmuletzul.. imi pare rau este putin mai lung ..,dar merita vazut!! daca vezi vedea filmuletzul,in oras o sa vedeti doua turnuri,foarte mari,acele turnuri vrea tatal meu sa le cumpere,si sa faca o platforma de parasutism si de Bungee-Jumping deci ai cum si cu ce sa te distrezi in Straja si Orasul LUpeni!!
|
Re: Statiunea STRAJA !!!
la straja trebiua sa ajung si eu in vacantza asta insa din niste motive stupide ale colegilor mei......n-a fost sa fie :(
oricum e super misto ;) |
Re: Statiunea STRAJA !!!
scz da nu pot baga .. filmuletzul .. pentru ca are 99.4 MB (104277880 bytes):((
|
Re: Statiunea STRAJA !!!
arhiveaza-l ;)
|
Re: Statiunea STRAJA !!!
1 la mana, in lupeni cred ca sunt o groaza de oameni de milioane. si daca sunt ceva mai stramti la buzunar ( nu toti) asta nu ii face sa intre intr-o categorie mai speciala de oameni... asta vara ne-au scos din mare incurcatura cu masina, desi puteau sa stea cu mainile in san
2 la mana: sunt FOARTE muncitori, si cam tot ce isi fac, isi fac pe munca lor iar 3 si 4 la mana, STRAJA, pana acum, e cea mai benga de benga statiune in care am fost eu in viata mea; si asta nu pt ca valea prahovei nu ar fi faina... da' aici mai ramai si cu destul in buzunar cand pleci, si pleci si satul de distractie... salut |
Re: Statiunea STRAJA !!!
cine vrea sa vada mai multe imagini despre STATIUNEA STRAJA , sa intre pe http://images.google.ro/images?hl=ro...;C4%83+Imagini ;) si dak aveti ceva intrebari . eu le astept.. ;)
|
Re: Statiunea STRAJA !!!
Quote:
|
Re: Statiunea STRAJA !!!
frumoase poze...incearca sa uploadezi videoclipul pe www.youtube.com ca sa il vedem si noi ;)
|
Re: Statiunea STRAJA !!!
Quote:
Statiunea e superba, am fost de cateva ori la schi. Imi pare rau ca e asa departe de mine. Potentialul statiunii si a orasului e foarte mare, dar ... in Romania nimic nu se valorifica cum ar trebui. Noroc cu cei privati, care mai misca ceva. Sa vina zapada!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: eu inca mai sper ;-) |
Re: Statiunea STRAJA !!!
trebuia sa ajung si eu sapt viitoare acolo la snowboarding... dar mi-am rupt mana sapt asta in predeal :-(
oricum bine k am aflat de tine acum, poate te mai caut k sa aflu starea vremii, ok? :-P |
Re: Statiunea STRAJA !!!
am fost la straja...prea marfa :D , pacat ca se ajunge cam greu din oras la statiune, dar merita...au acolo chiar si ursi intr-un fel de gradina..recomand tuturor aceasta statiune
|
Re: Statiunea STRAJA !!!
Quote:
|
Re: Statiunea STRAJA !!!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:41. |
- Copyright 2026 4Tuning