Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Nuca ///M noua (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/327063-nuca.html)

Scary 11-07-12 09:55

Nuca ///M noua
 
2 Attachment(s)
Vand nuci M noi pentru e30 , e36 , e39 , e46 , e60 , e90
Se potriveste perfect in locul celei originale

Pret : 69 ron

0749947242

Trimit si prin curier cu plata in ramburs , posta sau fan curier , cumparatorul suportand costul transportului

bmw_e34 14-07-12 23:39

Re: Nuca ///M noua
 
valabil?

daca da astept un PM daca nu ... astept alt stoc

app ... iluminata nu ai?

bafta !

Scary 15-07-12 09:13

Re: Nuca ///M noua
 
nu stiu de care sunt acolo la voi dar astea nu sunt din piele subtire , e destul de groasa . eu am de aproape 1 an si nu are semne de uzura inca
Iluminate nu am dar o sa ma interesez
Anunt inca valabil , mai am inca vreo 7 , dar mai pot aduce

silviu72dog 15-09-12 15:04

Re: Nuca ///M noua
 
Salut! Este copleta? adica cu tot cu pastila de plastic pe care scrie //M si treptele? Transportul pana la poiesti cu fan curier ai idee cat costa?

oimz.e30 16-09-12 15:12

Re: Nuca ///M noua
 
fara M nu ai?

Scary 16-09-12 22:16

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by oimz.e30 (Post 5175640)
fara M nu ai?

nu , doar de astea am

CT-88-URS 19-10-12 09:41

Re: Nuca ///M noua
 
Salut, as fii si eu interesat de o nuca M . Trimiti si prin posta romana ? Daca da , astept un pm. pentru a-ti lasa datele mele . Mersi

mjk 26-11-12 20:10

Re: Nuca ///M noua
 
dak lasi la 60 da-mi pm

Scary 17-02-13 09:23

Re: Nuca ///M noua
 
Valabil !

x-kyller 04-03-13 00:02

Re: Nuca ///M noua
 
ILUMINATA AS VREA SI EU CU SIGLA M

the_rifle 04-03-13 00:14

Re: Nuca ///M noua
 
Vreau si eu una.
Ai PM cu adresa mea.
Merci

liviu91 06-04-13 23:14

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by Scary (Post 5098450)
Vand nuci M noi pentru e30 , e36 , e39 , e46 , e60 , e90
Se potriveste perfect in locul celei originale

Pret : 69 ron

0749947242

Trimit si prin curier cu plata in ramburs , posta sau fan curier , cumparatorul suportand costul transportului

Multumesc pentru nuca! Recomand , baiat serios!

danielman 11-04-13 19:57

Re: Nuca ///M noua
 
Salut.

Mai e valabil anuntul?
Trimiti prin Posta Romana?

PM te rog

Scary 12-04-13 11:38

Re: Nuca ///M noua
 
Quote:

Originally Posted by danielman (Post 5436284)
Salut.

Mai e valabil anuntul?
Trimiti prin Posta Romana?

PM te rog

mai e valabil anuntul , trimit si prin posta , 80 lei cu tot cu transport

draganblue 19-04-13 01:06

Re: Nuca ///M noua
 
Iluminata poti aduce? Te-ai interesat? :=)


All times are GMT +2. The time now is 21:03.

- Copyright 2026 4Tuning