![]() |
Tico BH-81-SLY
4 Attachment(s)
banuiesc ca unii stiti masinuta aceasta ....acum amsina va lua o forma noua un paint nou ...va disparea ice age ..va primi si un lambo dors .....capota sar putea sa o taiem in doua sa se deschida totu diferit la ea ..si portbagajul ...dar deocamdata raman doar usile ....
pareri |
Re: Tico BH-81-SLY
super tare frate :D cred ca e cel mai tunnat tico din toata tara :) bafta in continuare cu proiectul :)
|
Re: Tico BH-81-SLY
azi am reusit sa inaintam ...am imbrxcat scaunele in material ...tigrat alb ....si am reusit sa facem claxonul .....ca draq azi am fost prin oras si incercam si noi sa claxonam dupa fetite si nu avaeam claxon ...si neam enervat ...
|
Re: Tico BH-81-SLY
salutare si felicitari pentru achizitie. Am vazut-o si eu pe la show-urile de pe la noi. Am vazut-o in mai multe etape. sincer , partea frontala nu e deloc pe gustul meu. In rest , alte jante mai speciale ca astea is cam pe toate matizurile , deja au devenit o banalitate....si in rest bafta la proiect. Acuma fiecare cu gusturile lui.
|
Re: Tico BH-81-SLY
masina nu e amea e a unui prieten lucram impreuna ...si mai lucram si la a lui ...eu i-am zis de jante dar omu nu vreaa....ce sa ii fac ...nu pot sa te caci in gustu omului
|
Re: Tico BH-81-SLY
Unde e masian acuma in oradea sau in constanta?
Nu am mai vazuto de ceva vreme prin oradea. |
Re: Tico BH-81-SLY
E prima oara knd o vad si sincer nu am cuvinte .MUlt prea tare , succes in ceea ce vretzi voi sa ii facetzi si asteptam dovezi :P
|
Re: Tico BH-81-SLY
Quote:
|
Re: Tico BH-81-SLY
:lol: Pot as spun k masina este superba :lol: Oricum TICO :lol:
|
Re: Tico BH-81-SLY
wow , e super tare masina , am mai vazut tico tunat dar asta e bestial , bafta in continuare !
|
Re: Tico BH-81-SLY
Sincer vreau sa spun si eu parerea mea !
1.Felicit pe posesor pt ca a incercat ceva nou .. si uimitor pt un tico ! 2.Dar daca stai sa analizezi fiecare lucru de pe masina .. iti poti da seama ca se pierde o anumita linie ! Adica , desenele alea sunt Hilare, spoilaru pe fatza parca nu ii sta pe tico , jantele se gasesc peste tot, TICO e o masina mica si patratoasa ... , iar in interior e misto dar parca pare un patut de copil mic cu toate jucariile posibile insirate ! PAREREA MEA ... ca putea sa-l faca mult mai tare daca nu se aglomera cu atatea lucruri inutile! " de ex. suporturile de telefon de pe stalpul stanga al soferului" REPET imi place masina ... dar se putea si mai bine ! acum fiecare cu gusturile lui ! |
Re: Tico BH-81-SLY
nu poti sa te caci in gustul omului .....dupa cum am zis ...masina va capata un nou paint ....nu va mai fii ice age ....jantele nu vrea baiatu sa le shimbe ....plus ca acum facem si evazarile la aripi ..daca am pune alte jante riscul e sa atiga la fiecare gropita ....daca el vrea asa .....asa face ..oricum nu mai e tico ca asta....
|
Re: Tico BH-81-SLY
3 Attachment(s)
un proiect virtual facut in 5 minute ...cam asa ar trebuii sa iasa
|
Re: Tico BH-81-SLY
Quote:
ar fi una dintre cela mai tunate masinutze felicitari tot respectu pt munca |
Re: Tico BH-81-SLY
eleronu ala nu prea are ce cauta acolo..in rest super mashinutza..bafta in continuare
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:33. |
- Copyright 2026 4Tuning