![]() |
Cea mai tare masina din Pitesti? Astept propuneri...
Care credeti ca e cea mai tare masina din Pitesti? Indiferent de ce intelegeti voi prin asta: cea mai frumoasa, cea mai rapida, cea mai scumpa... Incercati sa argumentati raspunsurile
|
hmm....din cate masini am vazut eu prin pitesti....mi se pare mitsubishi evo 8...unul negru parca...acum sa nu mi-o luati in nume de rau...mai sunt o groaza de alte masini puternice, aspectuase, dar asta mi-a sarit in ochi in ultima vreme
|
Cred ca pot sa iti spun peste 20-30 de masini care au peste 240 cp din Pitesti. Totusi... hai sa fim seriosi. Daca era un EVO 6 mai ziceam...Dar EVO 8? Ce ti se pare asa tare la masina aia? V-am rugat sa argumentati (daca aveti cu ce)
|
8)
|
[Diablo] nu ma intelege gresit. Nu am nimic nici cu tine nici cu masina ta. Imi place si o admir. Nu am spus ca nu e masina tare. Dar nu e CEA MAI TARE. Parerea mea...
P.S.: Felicitari. Ai avut prima propunere... Succes la Poll-ul ce va urma |
hmmmmm ... chiar sunt curios ce mai e \"de luat\" prin piteshti ... :lol::lol::lol::lol: ... e vre-un ferrari pe acolo ... sau vre-un lambo? ... sau poate inca vre-un Evo8 ... geniala mashina !!!
|
eu zic ca este de luat in considerare si Renaultul 12 Gordini ala AG 12 GOR pentru cat de bine a fost pastrat. oricum este masina de colectie.
PS. poze cu gordiniul vedeti la topicul \"Pitesti (poze cu masini de aici)\" |
Re:
3 Attachment(s)
Quote:
2. Ce zici de CL 55 AMG, SL 600, E 500, Subaru Impreza de 420 CP ( negru - FLY ), 3 Mazda RX8, Mitsubishi 3000 GT, BMW 850 CSI, etc. etc. etc. La Poll vor fi poze cu toate masinile propuse |
subaru ala nu e din pitesti, e din arges dar nu din pitesti
|
mda.. sa zice.. oricum subaru asta e din campulung.. tot aia :P :P in fine
dar de restu masinilor ce zici? in curand o sa punem si poze.. |
re
toate ca toate dar sa nu vb de craiova...si de supra aia...da ???
:)) votez pt corado vr6...cred k sunt doua...unu rosu si unul albastru... mai vb de restul... :twisted: |
ala albastru AG 16 KOS nu cred ca e vr6.. asa scrie pe spate dar nu stiu ce imi face impresia ca nu este :P :roll:
|
Re: re
Quote:
Interior https://www.4tuning.ro/forum/upload/imag0003.jpg Exteriorul https://www.4tuning.ro/forum/upload/imag0001.jpg https://www.4tuning.ro/forum/upload/imag0006.jpg Motorul https://www.4tuning.ro/forum/upload/imag0009_235.jpg |
Va rog macar INCERCATI sa va limitati la topic
|
Re:
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:56. |
- Copyright 2026 4Tuning