![]() |
corvette cabrio
4 Attachment(s)
corvette cabrio anu fabricatiei 1992 full option 6+1 trepte 400 CP
12.800 e Variante 0722.351.562 0788.985.659 |
Re: corvette cabrio
tare masina mereu ma intrebeam de ce stea acolo nemiscata...bafta la vanzare!
|
Re: corvette cabrio
Vara mai merge cu ea in weekend proprietarul(Vali daca mai tin minte bine...cel care a postat-o probabil e baiatul lui;) ),nu statea chiar nemiscata,insa e evident ,nu-i masina pentru mers in carreffour la cumparaturi....unde vrei s-o miste daca mai are alte masini de oras?
Om foarte corect si sincer proprietarul,masina f.rara la noi,pretz absolut corect:). |
Re: corvette cabrio
cati cc are aceasta bijuterie??
|
Re: corvette cabrio
motoru are 5700 cc
|
Re: corvette cabrio
modelu asta e Zr1 este unicat in bucuresti si chiar romania
|
Re: corvette cabrio
un up ca vine vara si iarna nu-i ca vara :)))
|
Re: corvette cabrio
Quote:
chiar e bestiala..dk e ZR1, succes :-P |
Re: corvette cabrio
frumoasa masina ,merita fiecare banutz , bafta la vanzare ! up de la mine........
|
Re: corvette cabrio
Prima data cand am vazut masina a fost pe discovery la Mithbusters cand au pus aia in ea 2 porci morti doar ca sa vada daca se mai vinde masina cu mirosul ala
Sincer mie mia parut rau de masina dar asta e viata uneori mai cruda bafta in vanzarea ei! |
Re: corvette cabrio
Quote:
|
Re: corvette cabrio
scrie si pe motor seraia masini si zr1
|
Re: corvette cabrio
un up ca e cald afara si viteza in romania vre-o 290 si ceva si mai ducea mult
|
Re: corvette cabrio
Quote:
|
Re: corvette cabrio
maryo -banuiesc ,te referi poate la masina aici de fata,nu la corvette zr1-'92 in general- care(in versiunea coupe cel putin...cabrio e posibil sa fie cu LT1) era ceva mai diferit de configuratia clasica....adica avea motor DOHC(LT-5...375-405CP> '90- '95) NU clasicul OHV....adica cate doua axe cu came pe fiecare banc de cilindri,nu una singura centrala in bloc,asa cum au toate modelele de corvette> Asta fiind si principala diferentza fata de modelul C4 non-ZR si nicidecum cutia de viteze conceputa impreuna cu lotus (ca si motorul dealtfel;) )
Vanzare buna;)! |
| All times are GMT +2. The time now is 14:04. |
- Copyright 2026 4Tuning