![]() |
Dezmembrez E30
Se dezmembreaza Urs Motor M10 , punte pe discuri , kit m-tech 1 si multe alte piese , postati intrebari , se vinde absolut orice !
|
Re: Dezmembrez E30
Quote:
multumesc |
Re: Dezmembrez E30
Singura problema care l-a avut motorul era ca nu statea la relantiu cand era rece ...in rest nu avea nici o problema ...
|
Re: Dezmembrez E30
Quote:
|
Re: Dezmembrez E30
Quote:
|
Re: Dezmembrez E30
trapa manuala si tapiteria e dezlipita si un pic jegoasa ...
|
Re: Dezmembrez E30
Eleron Mt1 ?
|
Re: Dezmembrez E30
eleronul nu mai este...
|
Re: Dezmembrez E30
Coupe/sedan? Niste poze cu interiorul m-ar interesa. Stima!
|
Re: Dezmembrez E30
1 Attachment(s)
masina e dezmembrata
asa arata interiorul , in spate nu am poza dar bancheta si cu spatarul nu aveau nici o problema |
Re: Dezmembrez E30
Bara spate e MT1? Pret? Poze?
|
Re: Dezmembrez E30
se da doar tot kitul fata spate si praguri
|
Re: Dezmembrez E30
mai intreb si eu odata: cat e debitmetrul?
|
Re: Dezmembrez E30
Ai pm
|
Re: Dezmembrez E30
asa arata interiorul , in spate nu am poza dar bancheta si cu spatarul nu aveau nici o problema[/QUOTE]
m-ar interesa daca bineinteles se poate o poza....caut un anumit model de tapiserie. multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 12:45. |
- Copyright 2026 4Tuning