Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   Dezmembrez E30 (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/315060-dezmembrez-e30.html)

razvaneluu 18-04-12 22:33

Dezmembrez E30
 
Se dezmembreaza Urs Motor M10 , punte pe discuri , kit m-tech 1 si multe alte piese , postati intrebari , se vinde absolut orice !

Luciane12 19-04-12 07:17

Re: Dezmembrez E30
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 4987438)
Se dezmembreaza Urs Motor M10 , punte pe discuri , kit m-tech 1 si multe alte piese , postati intrebari , se vinde absolut orice !

sal, debitmetru pt. 1.8? ce stare si ce pret?
multumesc

razvaneluu 19-04-12 07:48

Re: Dezmembrez E30
 
Singura problema care l-a avut motorul era ca nu statea la relantiu cand era rece ...in rest nu avea nici o problema ...

Luciane12 19-04-12 08:07

Re: Dezmembrez E30
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 4987752)
Singura problema care l-a avut motorul era ca nu statea la relantiu cand era rece ...in rest nu avea nici o problema ...

se poate face o proba? pret? e umblat in el?

cammaro 19-04-12 08:57

Re: Dezmembrez E30
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 4987438)
Se dezmembreaza Urs Motor M10 , punte pe discuri , kit m-tech 1 si multe alte piese , postati intrebari , se vinde absolut orice !

tapiterie plafon cu trapa? pret...poza! sau cozminfolo id de mess.

razvaneluu 19-04-12 09:05

Re: Dezmembrez E30
 
trapa manuala si tapiteria e dezlipita si un pic jegoasa ...

GRIGO 19-04-12 19:11

Re: Dezmembrez E30
 
Eleron Mt1 ?

razvaneluu 19-04-12 19:12

Re: Dezmembrez E30
 
eleronul nu mai este...

jimmy_rph 19-04-12 20:06

Re: Dezmembrez E30
 
Coupe/sedan? Niste poze cu interiorul m-ar interesa. Stima!

razvaneluu 20-04-12 06:39

Re: Dezmembrez E30
 
1 Attachment(s)
masina e dezmembrata

asa arata interiorul , in spate nu am poza dar bancheta si cu spatarul nu aveau nici o problema

sfigmo 20-04-12 06:43

Re: Dezmembrez E30
 
Bara spate e MT1? Pret? Poze?

razvaneluu 20-04-12 06:44

Re: Dezmembrez E30
 
se da doar tot kitul fata spate si praguri

Luciane12 20-04-12 06:52

Re: Dezmembrez E30
 
mai intreb si eu odata: cat e debitmetrul?

razvaneluu 20-04-12 08:19

Re: Dezmembrez E30
 
Ai pm

mihaimmm 20-04-12 08:58

Re: Dezmembrez E30
 
asa arata interiorul , in spate nu am poza dar bancheta si cu spatarul nu aveau nici o problema[/QUOTE]

m-ar interesa daca bineinteles se poate o poza....caut un anumit model de tapiserie.
multumesc


All times are GMT +2. The time now is 12:45.

- Copyright 2026 4Tuning