Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

Lucian 03-01-07 17:12

De toate pentru toti ...
 
Aici puteti discuta cam ce vreti voi ... de la upgrade-uri ... tuning ... provocari .....

Lucian 05-01-07 08:34

Re: De toate pentru toti ...
 
Am observat ca nu multa lume a descoperit cum sa adere la Speedline Motorsport usergroup (membership) . E simplu . In partea de sus a paginii gasiti "User CP" - click - apoi in partea de jos a paginii "Group Memberships" . Acolo gasiti Speedline Motorsport in dreptul caruia bifati JOIN si cam asta e .

M Y U 05-01-07 20:11

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
Se poate pune si foto aici? Eu pun una pana una alta...

Lucian 05-01-07 21:06

Re: De toate pentru toti ...
 
Hehe ... frumos !

IL Capo 06-01-07 10:12

Re: De toate pentru toti ...
 
1 Attachment(s)
O poza sugestiva......de unde altundeva....din benzinarie :D

Bigu 06-01-07 10:14

Re: De toate pentru toti ...
 
v-ati nimerit sa-mi bag picioarele :)

M Y U 06-01-07 10:31

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by IL Capo (Post 687137)
O poza sugestiva......de unde altundeva....din benzinarie :D

Frumoasa foto...pune si tu 5u la www.spedline-motorsport.ro... sa il vedem...sau posesoru ei...

Lucian 06-01-07 10:50

Re: De toate pentru toti ...
 
Noul proprietar al COX-ului e mai rusinos se pare. Vad ca nu s-a prezentat pana acum. Oricum ... frumoasa poza. 2 bestii mici !

IL Capo 06-01-07 13:40

Re: De toate pentru toti ...
 
5-ul e frate cu COXu', sunt iesite din aceeasi mana, e tzipla masina si merge de rupe :D pt detalii o sa vb cu posesorul. Lucian, nu e vorba de rusinos :D ca daca eram nu-mi luam o masina cu care sa sar in ochi :P
Mai facem una alta pe la ea si dupa aia o aratam lumii nu ?...asa in fortza
P.S. O sa iau idu' tau sa vb ceva pe mess e ok ?

DnI 06-01-07 14:21

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by IL Capo (Post 687137)
O poza sugestiva......de unde altundeva....din benzinarie :D

prezint`o si pe forumul nostru te rog. si poza ceva la motor, ca ne mai uitam si noi unu la altu ce are ce nu are stii cum e ;)

Lucian 06-01-07 14:22

Re: De toate pentru toti ...
 
Show me yours and I'll show you mine !

IL Capo 06-01-07 14:24

Re: De toate pentru toti ...
 
banuiesc ca te referi si tu la 5 :D Am sa vb cu proprietarul sa va dea detalii...oricum e pe vine in Speedline Brasov

blondu_glf 2 07-01-07 04:21

Re: De toate pentru toti ...
 
daca tot se discuta de toate aici.....am si eu o intrebare: de unde se poate procura parasolar "speedline"?.........ma refer cine poate face si la ce pret....*****isul acela vectorizat imi da refuz si loc unde as putea face nu prea am ......am mai facut ceva de genu si mi se lua culoarea de pe folie.....

Lucian 07-01-07 12:07

Re: De toate pentru toti ...
 
Fisierul cu vectorizarile il are si Freak iar cu partea de stickere poti vorbi cu Catalin. La un moment dat spunea ca are pe cineva. Cel care a pus colantele pe Megane .

Yackone 08-01-07 01:29

Re: De toate pentru toti ...
 
pe cand uramatoarea intalnire baieti???:?: :idea: ;)


All times are GMT +2. The time now is 13:22.

- Copyright 2026 4Tuning