Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   vand BMW e36 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/295077-vand-bmw-e36.html)

magu 19-12-11 21:42

vand BMW e36
 
Masina este inmatriculata in Romania.
An fabricatie: 1995
Kilometraj: 180,000
Carburant: benzina
Judet: Bucuresti

Pret: 5199 EURO
Descriere masina:


primul proprietar(inmatriculata 2010), acte in regula, motor si serii ok,
>exterior: kit complet M(bari, bandouri, lipp, oglinzi,stopuri), jante Brock B1 reconditionate, toba custom, eleron portbagaj, eleron luneta, faruri si proiectoare foliate galben, folie fata-spate

>interior: scaune si bancheta recaro semipiele, aer climatic, ASC, OBC(mare), geamuri electrice, schimbator si volan piele, cass original

>mecanica: debitmetru nou(800ron), senzor axa cu came, pompa apa cu palete metal, termostat, curele accesorii toate noi, filtre MANN, ulei Castrol 10w-60( 60ron/l), discuri ATE, placute TRW, bascule cu tot cu bucse si pivoti noi(luate impreuna a fost mai ieftin), blocant 3.91( fuge 180 max.), baterie noua

.....se poate merge la tester pentru orice dubiu
.....nu bate, nu fumega, nu caraie sau alte sunete ciudate

.....doar taxa a fost 1500euro
.....nu se mai achita nici o noua taxa sau alte porcarii de suprataxe

Dotari suplimentare masina:


Oglinzi electrice, Aer Conditionat, Airbag, Interior Piele, Jante aliaj, Inchidere centralizata, ABS, Proiectoare ceata, Computer bord, Geamuri electrice

Telefon : 0765877666

.....unele variante......doar de la proprietari......masini inmatriculate in RO

poze.......http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...-10729530.html

magu 29-12-11 18:37

Re: vand BMW e36
 
.....accept unele variante

....masina a primit jante si anvelope iarna noi

magu 30-01-12 17:59

Re: vand BMW e36
 
.....valabil.....

.......se accepta schimburi si cu dube de 3.5t tip prelata sau obloane,

magu 25-04-12 17:54

Re: vand BMW e36
 
.....upppp.....negociabil......si variante

BMnWA 28-04-12 00:39

Re: vand BMW e36
 
Quote:

Originally Posted by magu (Post 4997693)
.....upppp.....negociabil......si variante

taxa a fost 1500 dar nu ai recuperat banii de pe taxa ?

magu 12-05-12 10:00

Re: vand BMW e36
 
......upppp.....4000e...si aici ma opresc.....

magu 12-05-12 10:03

Re: vand BMW e36
 
Quote:

Originally Posted by BMnWA (Post 5001150)
taxa a fost 1500 dar nu ai recuperat banii de pe taxa ?

.....nu am recuperat niciun euro....nu a avut cine sa ma invete

alex.p7m 13-05-12 11:45

Re: vand BMW e36
 
g`u meu la schimb ?!

magu 23-05-12 02:54

Re: vand BMW e36
 
Quote:

Originally Posted by alex.p7m (Post 5021211)
g`u meu la schimb ?!

momentan..nu...mai astept oferte

....accept schmburi cu masini inmatriculate RO.....proprietari in acte

Geo 23-05-12 10:37

Re: vand BMW e36
 
Niste poze cu interiorul poti pune ?

magu 23-05-12 19:37

Re: vand BMW e36
 
Quote:

Originally Posted by Geo (Post 5035130)
Niste poze cu interiorul poti pune ?

.....sincer....nu am facut la interior....cum se mai indreapta putin timpul.....revin cu poze noi...

....interiorul e Recaro semi-piele....scaunul din stanga....mai exact pernuta...necesita putina atentie(are o gaurica)

alex.p7m 24-05-12 10:14

Re: vand BMW e36
 
imi place mult masina ta ca e alba si e 2.0 de ajuns pentru o masina de zi cu zi , deci ramane valabila oferta mea daca vrei ?!

g`u la schimb , ramane propunerea mea , stima - o zi buna

calibrazor 27-05-12 10:53

Re: vand BMW e36
 
http://opel.anunturi-auto.4tuning.ro...8-9565950.html

?

magu 12-06-12 01:04

Re: vand BMW e36
 
...valabil.....variante.....

magu 18-06-12 14:17

Re: vand BMW e36
 
....variante.....


All times are GMT +2. The time now is 15:45.

- Copyright 2026 4Tuning