Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   ce ati primit de mosh nicolae? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2837-primit-mosh-nicolae.html)

ffocus 06-12-04 10:00

ce ati primit de mosh nicolae?
 
incep eu: un ceas si o pereche de bootzi :dance:

Ema 06-12-04 10:02

Un Christian Dior- Addict si 2 amenzi de radar. :lol: :lol:

MaF|OtU 06-12-04 10:10

Am primit : haine (blugi , hanorac , geaca) , dulciuri (bomboane,ciocolata etc) si bani

Mr.Nice 06-12-04 10:43

Un telefon, haine (luate de mine adica), si un portofel.



PEACE
:peace:

CeReS 06-12-04 10:47

o nuia... cu o funda mare, rosie :cry: :cry: :cry:

ZoliaT 06-12-04 13:28

eu doar funda ... nu stiu ce era agatat de ea .. pesemne ca m-am trezit prea tarziu

Singurelu 06-12-04 13:29

:D un set de 2 cani si o inimioara in :oops: mijloc si`un ratzoi di plush :lol:

Gratzian 06-12-04 13:38

eu, niste pm de pe la voi.... :lol:

mpa 06-12-04 13:45

Un bilet de loto cu 6 numere pe doua variante!!!

EvLSant0S 06-12-04 14:57

de la mosh nicolae am primit un shoot in *oae..... :( toate prostiile de pe lume am primit azi , as usual ...

luca 06-12-04 15:27

Eu nu am primit nimik, e adevarata faza ca baietii rai nu primesc nimik. :cry: :cry:

P.S Nici nu ma asteptam sa primesc, asta e mergi pe calea pe care ai ales-o.

Bogdan_16v 06-12-04 15:29

Un plin de benzina :lol: ...eu sunt multumit... :lol:

maibunu 06-12-04 15:38

E cu voi a fost darnic dar cu mine a fost cam rau a trimiso pe fost prietena care avea chieia de la mine de acasa si a puso sa se culce cu mine in pat dar eu am ignorat cadoul de la mos nicolae si am dormit in continuare!!!

minirally 06-12-04 17:08

un 6260 :wink: clothes as usually..si..cateva reproshuri de la profi :D

TheSinner2 06-12-04 18:12

un ceas de ala in forma de disc de frana... dulciuri... note de plata... :roll:


All times are GMT +2. The time now is 17:43.

- Copyright 2026 4Tuning