Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   COMANDA - CARMODEL.net (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/268866-comanda-carmodel-net.html)

zaharia86 14-07-11 14:25

COMANDA - CARMODEL.net
 
Pe sfarsitul saptamanii viitoare vreau sa dau o comanda pe www.carmodel.net daca mai e cineva interesat sa ma anunte....transportul e 14 euro pana la mine akasa ,iar apoi posta romana pana la voi akasa......sau curier rapid....cum doriti...

bmwh548 14-07-11 14:48

Re: comanda carmodel.net
 
"Akasa" asta e sinonima cu "acasa" cumva?

zaharia86 14-07-11 18:38

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by bmwh548 (Post 4464926)
"Akasa" asta e sinonima cu "acasa" cumva?

da :lol:

zaharia86 15-07-11 16:55

Re: comanda carmodel.net
 
nimeni interesat???

NECROPHORUS 15-07-11 20:43

Re: comanda carmodel.net
 
interesati ar fi, problema e de bani ....mare vacanta si alte de genu...


o sa ma bag, in perioada urmatoare, promit!

mustang_mach1 10-08-11 22:43

Re: comanda carmodel.net
 
nu conteaza cate machete comand (1 sau 10), transportul tot 14 euro este ? (+ taxa postala de la tine la mine acasa prin Posta Romana)
in principiu vreau mai multe sa comand

zaharia86 12-08-11 12:15

Re: comanda carmodel.net
 
din ce am vazut la ei nu conteaza cate se comanda.....se pare ca taxa de transport e tot 14E....eu momentan sunt in concediu....abia pe luni-marti ma intorc....daca doresti ceva anunta-ma...

NECROPHORUS 12-08-11 17:12

Re: comanda carmodel.net
 
cred ca prin sept sau oct ma bag si eu :)

Cristi.megane 13-08-11 20:32

Re: comanda carmodel.net
 
Dacă se face vreo comandă prin Octombrie - Decembrie , să mă anunţaţi si pe mine ;D

CIPONE 21-09-11 16:22

Re: comanda carmodel.net
 
facem o comanda pana la urma?

NECROPHORUS 21-09-11 18:46

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4598319)
facem o comanda pana la urma?


cati suntem stransi?

CIPONE 21-09-11 19:49

Re: comanda carmodel.net
 
Inclusiv noi 2?...2 suntem stransi!:)))

NECROPHORUS 22-09-11 15:03

Re: comanda carmodel.net
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4598811)
Inclusiv noi 2?...2 suntem stransi!:)))

Subtire, mai asteptam si alti intreprinzatori.

CIPONE 23-09-11 18:13

Re: comanda carmodel.net
 
adica nimeni se pare...ti se pare mult 7 epuroi de caciula?

TheOvy27 23-09-11 23:04

Re: comanda carmodel.net
 
http://www.carmodel.net/zoomPage.php...JzAnKQ==....un pret informativ..ms stima


All times are GMT +2. The time now is 11:06.

- Copyright 2026 4Tuning