Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   un altfel de..."mobilier" (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/26866-mobilier.html)

george GMN 08-11-06 19:06

un altfel de..."mobilier"
 
7 Attachment(s)
o canapea, o måsutzå...

EvLSant0S 08-11-06 19:52

Re: un altfel de..."mobilier"
 
masutza e geniala

Cosmin255 08-11-06 21:02

Re: un altfel de..."mobilier"
 
:):):) VIPER :):):)
Idee cat se poate de interesanta si de bizarea tot odata

Slim29 08-11-06 23:23

Re: un altfel de..."mobilier"
 
mua vreau si eu o canapea daia .. de unde cumpar vb cat se poate de serios

Gabi 08-11-06 23:35

Re: un altfel de..."mobilier"
 
Smechere rau, atat ideile, cat si realizarile.

Mustang 09-11-06 07:03

Re: un altfel de..."mobilier"
 
cum a zis si santos ...
masuta e geniala :D

george GMN 09-11-06 09:00

Re: un altfel de..."mobilier"
 
diseara mai vin cu o canapea si...cu o roabå tunata! (jante, spoiler, eleron) ;)
...acuma mi-am adus aminte d ele si sper sa l gasesc prin calc.

GABBY_ 09-11-06 15:10

Re: un altfel de..."mobilier"
 
si zici ca sunt multi mult mai buni decat tine ,unde sunt ?pe mine ma impresionezi nene ,pana unde vrei sa ajungi ?:P spor la treaba

Cosmin255 09-11-06 15:26

Re: un altfel de..."mobilier"
 
roaba tunata?=)))))))

george GMN 09-11-06 17:41

Re: un altfel de..."mobilier"
 
2 Attachment(s)
# GABBY, nu-s " facute" d mine, sunt reale, oricum ms pt apreciere :yes:
# obrazNICK, da, suna amuzant, roabå tunatå :-) ...iat-o!

frozzen 09-11-06 17:50

Re: un altfel de..."mobilier"
 
marfa chestiile astea:D

jenel 09-11-06 18:23

Re: un altfel de..."mobilier"
 
ffff misto

SHOGUN-A8 09-11-06 19:55

Re: un altfel de..."mobilier"
 
Prea tare roaba aia =))

Cosmin255 09-11-06 20:25

Re: un altfel de..."mobilier"
 
roaba aia e geniala...altfel faci treaba in constructii cu ea , oare a trecut si prin tunelul de aer?:)

Eugen_TL 09-11-06 20:45

Re: un altfel de..."mobilier"
 
super ar fi sa il duca mintea pe unu de la noi sa faca un astfel de club.. astfel de masute canapele si multe alte chestii... ar fi ceva unic si n-ar duce lipsa de clienti dupa parerea mea


All times are GMT +2. The time now is 15:40.

- Copyright 2026 4Tuning