![]() |
[INT] Ford Grand Marques
9 Attachment(s)
INTERIOR piele alcanvaca, made in romania
SOUND By CARPOWER ETC. |
Re: INTERIOR STYLING By Dr.zozo FORD GRAND MARQUES
9 Attachment(s)
ASA A ARATAT MASINA INAINTE.luati in considerare acest lucru.
|
Re: INTERIOR STYLING By Dr.zozo FORD GRAND MARQUES
doamne ce bine arata pielea aia alba .... f frumos facuta , o gramada de bani bagatzi in interioru ala da imi place k este facut cu bun gust ...
|
Re: INTERIOR STYLING By Dr.zozo FORD GRAND MARQUES
super arata interiorul asa aranjat si lucrat in amanunt asta incerc sa fac si eu cu al meu interior daesi nu mai am de munca
bafta in continuare dr.zozo |
Re: INTERIOR STYLING By Dr.zozo FORD GRAND MARQUES
doar masini frumoase iasa din mana ta....bv...si bafta in continuare
|
Re: INTERIOR STYLING By Dr.zozo FORD GRAND MARQUES
Nici nu am stiu ca avem asa ce-va in arad..Doamne Dumnezeule..superba..
|
Re: INTERIOR STYLING By Dr.zozo FORD GRAND MARQUES
masina e in oradea,din arad am cumparato in halu ala,nici la fier vechi nu o mai luau,ptr ca nu mai avea mult fier:))
|
Re: INTERIOR STYLING By Dr.zozo FORD GRAND MARQUES
Zozo..am sa te rog daca se poate ca data viitoare sa respecti regulile sectiunii (ma refer la numele topicului si la poll) https://forum.4tuning.ro/announcement.php?f=227&a=26 ... ms mult de tot...
la asta ti`am modificat yo titlul ;) |
Re: [INT] Ford Grand Marques
am gresit cu ceva?
am pus niste poze cu un interior,si am mai pus niste poze din ce stadiu a pornit. cred ca nu e of topic. scuze daca nam facut ceva bine |
Re: [INT] Ford Grand Marques
de cand nu am mai vazut masina asta ...
parca de 1 an shi ceva disparuse ... o mai ai ? :rolleyes2 |
Re: [INT] Ford Grand Marques
sa vandut,nu tin o masina mai mult de un sezon ma plicti repede.
|
Re: [INT] Ford Grand Marques
Cred ca ai muncit mult dupa stadiul in care ai luato.Oricum a iesit super.Si simplul fapt ca e made in Ro. e ceva special.Sper ca in curand sa vad modificari majore la toti impatimitii tuning ca majoritatea pun accent doar pe exterior.
|
Re: [INT] Ford Grand Marques
Zozo te-am vazut acum 1 an sau mai mult in MEHALA la Timisoara. Era beton masina... toata lumea din piata se uita doar la masina asta nu la restu :)) Sunt bucuros ca am reusit sa vad asa minunatie... pt ca la audio era betooon. Bafta in continuare si vreau sa vad Omega aia cum iese.
|
Re: [INT] Ford Grand Marques
Fain da ce Draq u a'tzi avut loc in portbagaj pt "WAWW cate is" de pe plafon
in rest e zuperrrrrrrrrr face munca si banii...... |
Re: [INT] Ford Grand Marques
dak asi avea eu masina aceea asi merge cu 10 km/h:P
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:36. |
- Copyright 2026 4Tuning