![]() |
Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Radu si cu mine ne am gandit sa animam un pic sectziunea brasov si sa aflam cine este cel mai priceput tuner virtual
Acum ceva vreme erau doar unu sau 2 baietzi care faceau asta acum vad ca la multa lume place si incearca Bigu o sa posteze poza cu masina care trebuie modificata Termenul limita pana la care trebuie modificata este 1 noiembrie ora 12 atunci vom aduna toate lucrarile si vom face un pool sa vedem cine este ""Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV"" va dorim bafta si inspiratzie si sa vedem cat mai multe lucrari |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
1 Attachment(s)
La treaba cu voi! :P
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Ma alatur si eu colegilor de forum cu completarea: cel mai bun va fii premiat de "Maniac Motor's"....surpriza!;)
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Quote:
Multzumim pt suport catalin :!: |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
eu ma bag;)
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
bafta too all! ;))
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
i'm in baby :D
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
ma bag si yo!!!!:lol:
si bft tuturor par ticipantiilor!!:ciggy: |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
i'm in....aproape am terminato;))) cand e de pus...puneti si voi un post cu 2 zile inainte;))
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Quote:
Quote:
Daca insa nu doresti acest lucru potzi atasa in orice moment poza la un mail si sa o tritzi [email protected] |
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Bafta multa tuturor.Oricum la sfarsit totul va depinde de gusturile fiecaruia.Eu propun ca castigatorul sa fie ales prin vot.
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
Quote:
Quote:
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
nu sh cat de buna este ideea cu votul. majoritatea celor care voteaza nici nu stiu sa priveasca in amanunt o lucrare (sa fie foarte atenti la detalii, la calitatea lucrarii, selectii perfecte, imbinari etc. ) si vor fi subiectivi. se vor uita la cum arata masina in asamblu ci nu in detaliu. parerea mea este ca ar trebui format un juriu care sa stie exact cu ce se mananca vt-ul. sper ca nu sunt singurul care doreste acest lucru. inca un avantaj pentru aceasta solutie este ca membrii juriului nu vor tine seama de persoana care a facut lucrarea. flow dc ai avut aceasta initiativa de laudat cred ca ar fi mai bine sa cauti persoane din afara brasovului. unii dintre cei care jurizeaza si concursul de pe forumul mare. motivele sunt evidente cred.
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
plus de asta sunt absolut convins ca se va tine cont si de prea-controversatul "club" din care face parte fiecare concurent.
|
Re: Cel mai tare Virtual Tuner din BRASOV
ma abtin de la orice comentariu...fie ca cel mai bun sa castige;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:41. |
- Copyright 2026 4Tuning