![]() |
Audi TT Roadster
4 Attachment(s)
Audi TT Roadster Pentru TT Roadster Audi ofera doua motorizari: 2.0 TFSI (200hp, tractiune fata) si 3.2 V6 (tractiune quattro). Ambele motorizari pot fi cuplate la o cutie de viteze S-tronic cu ambreaj dublu sau la o cutie manuala cu 6 trepte. |
Re: Audi TT Roadster
prea frumoasa.....e o `barbi`:D
|
Re: Audi TT Roadster
sincer primu model de TT nu imi placea deloc........dar asta e dementzial e frumusica foc masinutza.....putzin zis barbi
|
Re: Audi TT Roadster
E o masina pt fete , mica si draguta...ca aspect
ca performante e OK.... |
Re: Audi TT Roadster
o masina de femei......cu motoare destinate numai si numai barbatzilor :))...tare de tot decapotabila....si performantze la fel de tari
|
Re: Audi TT Roadster
mie nu mi-ar strica cu toate ca nu-s fata :)
|
Re: Audi TT Roadster
ar fi tare sa se ridice cum e la porche o chestie(pt a avea aderenta)dar pe aia sa fie si semnu ala de frana de mai sus
in rest frumusica masina |
Re: Audi TT Roadster
sincer, mai mult imi placea vechea versiune. avea ceva a ei
|
Re: Audi TT Roadster
Frumoasa masina arata bine si cu acoperisul si fara...Super jucaria
|
Re: Audi TT Roadster
Ce tare e masina e suuuper tare imi place :D sper sa nu se gaseasca aspecte neplacute
|
Re: Audi TT Roadster
nush de cand e TT-ul mashina de femei.. intradevar aspectul decapotabilei noi.. e frumushel.. da nu mi se pare de femei..
|
Re: Audi TT Roadster
frumoasa frate da sa-ti bagi ****-n ea ce pret obraznic are...43800cip cheala...nu va luati dupa poze ca pielea aia costa vreo 3-4 mii...cu optiuni ajungi la 55-60 de mii si cu leasing si casco de duce 80k+...da-l in cacat ca pana la urma e un rahat de tt oricat de bine arata...la banii astia iti iei 996 turbo cu putini km
|
Re: Audi TT Roadster
Ai fi uimit sa vezi ce ieftine sunt optionalele la TT simplu, nu roadster. Treaba este facuta sa suplineasca pretul mare al masinii. El oricum vine cu piele si o piele mai buna costa in jur de 500E ceea ce este super ok.
|
Re: Audi TT Roadster
Super aspect...performante bune...mult mai frumoasa decat carianta veche...
|
Re: Audi TT Roadster
mai ales motoru de 2.0 L TFSI care consuma putin si alearga grav :p
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:57. |
- Copyright 2026 4Tuning