Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   LA MULTI ANI Cristi (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/2507-ani-cristi.html)

luca 13-11-04 00:50

LA MULTI ANI Cristi
 
Astazi un membru important al clubului AfterDark implineste 20 de ani.

LA MULTI ANI SILVIU

Maine luam taxiurile si ne facem manga, dai de baut. :lol: :lol:

F_L_R 13-11-04 02:16

Bre ne'a Silvica......cat ai facut?? ha ha ha, sa fii sanatos , baftos si banos!!! La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabi_323i 13-11-04 08:22

https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?p=96858#96858

razvan911 13-11-04 09:53

la multi ani
 
cum e sa skimbi prefixul? :D
din partea mea numai femei frumoase si masini cu multi cai putere iti doresc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CostyN 13-11-04 11:24

La multi ani ! Sa ti se implineasca cele mai mari visuri , si tot ce iti doresti !.... Nu stiu ce sa mai zic :lol: Bafta !

shadow 13-11-04 23:38

Multumesc pt toate urarile de bine, si eu la randul meu va doresc acelasi lucru!!!

B 68 VLD 14-11-04 19:30

La multi ani, Silviule! Sa fii sanatos, iubit si sa ai parte de-o masina pe masura ta. :flower:

carlo_RS_GTI 15-11-04 17:44

la multi ani pt silviu un prieten adevarat :D :D :D

luca 15-11-04 19:15

Quote:

la multi ani pt silviu un prieten adevarat
Se pare ca Silviu a uitat sa-ti spuna cine e adevaratu' tau prieten din umbra, dar pt. ca a fost ziua lui mai las de la mine. Succes in continuare. 8)

carlo_RS_GTI 15-11-04 19:47

stiu luca ca tu m-ai pus la usergroup multumesc dar pt. alte lucruri ii multumesc



Cu respect pt. AfterDark Racing carlo_RS_GTI 8) !!

luca 23-11-04 17:51

Azi este ziua lui Radu cu toate ca nu prea intra pe forum ii urez
La multi ani
P.S: maine ma tarasti intr-un bar si imi dai de baut :lol: :lol:

carlo_RS_GTI 23-11-04 17:53

La multi ani!!!!radule!!!

Radu85 23-11-04 20:09

Multumesc si eu va doresc voua acelasi lucru

Radu85 23-11-04 20:14

SA TRAIESC MULT SI BINE! sa am bani de un EVO8 de un TUAREG de o VILA cu piscina si 7 dormitoare sa am un cont URIAS si GAGICI la greu si sa va bucurati si voi alaturi de mine de ele........DE GAGICI atat in cel mai bun caz :lol:

B 68 VLD 23-11-04 20:25

LA MULTI ANI,RADULE! SA FII SANATOS ALATURI DE FEMEI FRUMOASE SI MASINI SCUMPE! :drunk:


All times are GMT +2. The time now is 22:14.

- Copyright 2026 4Tuning