Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   ASIATICE (https://forum.4tuning.ro/401-asiatice.html)
-   -   SUPER MASINA IN ORADEA !!! UNICATA IN ROMANIA !!! (https://forum.4tuning.ro/401-asiatice/2505-super-masina-oradea-unicata-romania.html)

DonHacker 12-11-04 22:21

SUPER MASINA IN ORADEA !!! UNICATA IN ROMANIA !!!
 
3 Attachment(s)
Aceasta masina o poti vedea pe strazile din Oradea ( doar cand e vreme buna ) .... :-))))) !!!

Dupa mine,masina e unicata in Romania...nu am mai vazut,si nu am mai auzit de o asemenea masina in tara....uitatzi-va la poze ca nu aveti ce pierde !!!

Gabi 12-11-04 22:24

Not true! Nu e unicata! Si in Craiova sunt 2 astfel de exemplare.

DonHacker 12-11-04 22:42

:)
 
eu sincer nu am mai vazut si nici nu am auzit de o asemenea masina...trimite-mi si tu cateva poze pls daca potzi sa le pun in colectia mea !!! merci

Gabi 12-11-04 22:49

Poze n-am. Daca cineva din Craiova, care venea la VTM-uri, vede acest Booghy (cred ca asta e), poate confirma.

fiderzen 13-11-04 17:54

marfa ,dar am vazut si eu in bucuresti una,cu barile sau cusca de protectie cromate,motor de broscuta(parca),ce mai, super adevarata :twisted: :shock: :D

EvLSant0S 14-11-04 04:27

mda , stiu si eu una in buc deci nu-i unicata , peace

Arthur BaDBoY 14-11-04 14:09

am vazut si eu una in Timisoara,deci nui unicata...

teddy 14-11-04 14:16

am vazut vreo 3 si in bucuresti

catalin rs4 14-11-04 16:25

de la unikat....mai este mult eu personal...am vazut vreo 2 pe la mare..si in timisoara.am vazut unu... :D

ffocus 14-11-04 17:34

mdea...eu nu inteleg ce va agitati atat....nu vad nimic special

B 68 VLD 14-11-04 19:44

Si eu am vazut una pe galben la mare, in Neptun acum ani. Arata interesant dar nu vad la ce este folositoare. :)

MaF|OtU 14-11-04 19:51

Ce e atata agitatie ma la o asa masina ..... :evil: :!:
Sunt multe astfel de masini in Romania :!:

Deci in final NU ESTE UNICA :!:

catalin rs4 14-11-04 20:07

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Si eu am vazut una pe galben la mare, in Neptun acum ani. Arata interesant dar nu vad la ce este folositoare. :)

sunt masini..mai mult pt strand.. :)

DJ10BOD 14-11-04 20:12

Am vazut pe la mare vre'o 6 asta-vara! :)
Comfirm eu k exista si in craiova, cel putin una... (eu una am vazut, poate sunt mai multe)

MaF|OtU 15-11-04 08:35

Toto si eu am vazut in Craiova pe timpul veri vro 3 astfel de masini..
Una avea nuamr strain si celelalte aveau numar de Romania :twisted: :!:

Eream cu unu care avea telefon mobil cu camera si am facut poza la una (una din alea din RO)
Da nu mi-a trimis si mie poza ... o sa il intreb daca o mai are si o pun pe site ... :wink: :!:


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning