Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand Volan Momo Milenium (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/250077-vand-volan-momo-milenium.html)

motzu 30-03-11 12:10

Vand Volan Momo Milenium
 
1 Attachment(s)
200 ron se vinde fara butuc
trimit in tara cu curier
atasez poza cu volanu mai jos

motzu 02-04-11 10:22

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
upppppppppppppp

motzu 09-04-11 11:20

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
uppppppppppppppppp

motzu 12-04-11 18:25

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
sussssssssssssssssssss

motzu 17-04-11 00:47

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
sussssssssssssssssssss

motzu 20-04-11 20:46

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
upppppppppppppppppppppppppppppppppppppps

motzu 22-04-11 23:06

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
upppppppppppppppppppppppp;)

camyll80 01-05-11 20:23

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
Quote:

Originally Posted by motzu (Post 4212414)
200 ron se vinde fara butuc
trimit in tara cu curier
atasez poza cu volanu mai jos

Buna seara
La care dintre volane va referiti?cel montat sau cel de pe scaun?Va multumesc

motzu 01-05-11 22:40

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
Quote:

Originally Posted by camyll80 (Post 4294967)
Buna seara
La care dintre volane va referiti?cel montat sau cel de pe scaun?Va multumesc

scuze ca nu am precizat cel montat ;) si il dau la 150 lei plus curier

motzu 14-05-11 14:39

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
upppppppppppppp

motzu 04-06-11 21:33

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
upppppppppppppppppppp

THUNDER77 04-06-11 21:45

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
Butuc separat pentru el de unde se poate cumpara ?

motzu 04-06-11 21:50

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
Quote:

Originally Posted by THUNDER77 (Post 4374430)
Butuc separat pentru el de unde se poate cumpara ?

se gaseste pe net pt orice masina si e undeva la 50 lei butucu sau iti pot cauta eu aici la mine...este un magazin ce aduce pt orice masina butucuri

THUNDER77 04-06-11 21:51

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
Intereseaza-te daca aduce pentru volqanul asta butuc de Citroen Xantia , an 1996 . Multumesc .

RIcKO 04-06-11 22:00

Re: Vand Volan Momo Milenium
 
da aduce , am luat eu pt xsara ..50 ron


All times are GMT +2. The time now is 20:12.

- Copyright 2026 4Tuning