![]() |
Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
Estetic 8,5, tehnic 10, neumblat in el, necodat.
Am telefon, cablu de date prin care se si incarca, casti, card micro M2 de 1 GB. http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_c902-2250.php Pret 200 lei. Doar Bucuresti. 0770396342 |
re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
Valabil.
|
Vand nokia E50
Estetic 8,5, tehnic 10, neumblat in el, necodat, bateria circa 3 zile.
http://gsmland.ro/telefon-mobil-nokia-e50-1001 Telefon si incarcator. Pret 120 lei. Doar Bucuresti. 0770396342 |
re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
te intereseaza?
https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/2...son-k810i.html |
re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
Nu, multumesc pentru oferta.
Valabil. |
Re: Vand nokia E50
1 Attachment(s)
Valabil 110 lei.
|
Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
Nokia s-a dat, a ramas doar c902.
150 lei, sau 170 lei cu card micro M2 de 4 GB. |
Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
trimiti si in tara,prin Posta Romana?
|
Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
Nu trimit in tara, imi pare rau.
Sony-ericsson c902, estetic 8 (are tastatura dezlipita in partea de sus), tehnic 10, neumblat in el, necodat, acumulatorul tine 3 zile la utilizare normala. Telefon, cablu de date si casti. |
Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
Valabil.
|
Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
Valabil.
|
Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
Sony-ericsson c902, estetic 8 (are tastatura dezlipita in partea de sus), tehnic 10, rosu, neumblat in el, necodat, acumulatorul tine 3 zile la utilizare normala.
Telefon, cablu de date si casti. 150 lei fara card 180 lei cu card Preturi fixe. |
Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
Cardul s-a dat.
A ramas c902, telefon, cablu de date si casti. Pret fix - 130 lei. Rog moderatorul sa-mi uneasca cele doua posturi de azi. Multumesc. |
Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
Eu parcă te-am rugat pe tine ceva...
Ţi-am şters primul up dat aiurea deşi, trebuia să fii penalizat, dar observ că nu doreşti să te conformezi regulamentului! Aştepţi 48 de ore dacă doreşti să faci o completare, sau trimiţi PM cu modificarea dorită. Tu ai făcut aşa cum ai vrut tu! Te asigur că este ultima oară când îţi trec cu vederea! |
Re: Vand Sony-Ericsson c902 si nokia E50
2 Attachment(s)
Doar pentru ca am fost rugat mai ridic topicul. Atasez o poza cu spatele telefonului si una facuta cu telefonul (bine, si prima este tot cu el facuta).
Pretul scade la 100 lei fix. |
| All times are GMT +2. The time now is 17:36. |
- Copyright 2026 4Tuning