Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   tra (x-team ) vs solenza alba de la 4ss parca (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/2391-tra-team-vs-solenza-alba-4ss.html)

x-28-TRA 04-11-04 11:28

tra (x-team ) vs solenza alba de la 4ss parca
 
poate dam si noi una bucata de dungulitza:)))

EvLSant0S 04-11-04 12:33

4SS nu are solenta alba , are o dacie alba insa , poate vrei sa. ... nu cred ca ar fii prblm...

ZoliaT 04-11-04 13:52

cred ca racing-team are una alba

Michael 04-11-04 14:49

nici Racing Team nu are solenza alba ! tipul care era la Prisma cu Solenza alba nu cred ca este in nici un club! am vb cu el !!!

EvLSant0S 04-11-04 14:54

gata stiu , era amicul lui NOStim tuning , el era cu solenza.. so da-tii pm lu nostim si vb cu el sa vb cu tipu cu solenza si sa vedem ce zice :D ...

Hondarul 04-11-04 22:44

Vorba lui Santos, estem una bucata SGM... Sa tregi inainte de ea si dupa aia SLZ... :wink:

SpeedeR 04-11-04 23:01

berlina alba de la 4ss....SGM ,the one and only ;)

vrei?!

B|shOp-VR6 04-11-04 23:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Vorba lui Santos, estem una bucata SGM... Sa tregi inainte de ea si dupa aia SLZ... :wink:

Eu zic mai bine invers... treci de solenza si apoi incearca si cu SGM :D

EvLSant0S 05-11-04 12:03

:) :) true... true... offtopic



tra .. ai inteles cum faci sa te dai cu el da ?

apelezi la NOstim tuning , e un tip dp forum il gasesti in lista de membri , si ii zici lui ... si rezolvi , succes

x-28-TRA 09-11-04 10:15

aha deci nu e la nimeni baiatuu
ca ma suparat acolo la raliu la indeminare si de asta vream sa ma dau cu el

Psycho 18-02-05 00:13

de ce :) la indemanare ? lols lasa`l mah k omu era calm .. era .. la locul lui ... :)

B - 85 FMD 07-04-05 00:31

De-abia de curand am vazut si eu sectiunea asta si mi-ar placea sa fac o cursa cu solenza rosie din Constanta.
De fiecare data a facut spectacol si cred ca si trage foarte bine.

HAL 07-04-05 00:58

e la mere baiatu!!!!
:shock: :shock:

SpeedeR 07-04-05 01:31

:lol: :lol: :lol: :lol: baiatu asta e cu solenza aia alba de care vb voi aici.... :lol: :lol: :lol:

x-28-TRA 10-05-05 22:35

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B - 85 FMD\"
De-abia de curand am vazut si eu sectiunea asta si mi-ar placea sa fac o cursa cu solenza rosie din Constanta.
De fiecare data a facut spectacol si cred ca si trage foarte bine.


te astept cu cea mai mare placere .
iar despre SGM am trecut de el nu intro cursa directa dar sa dat cu masina noastra (\"o dacie )si ia dat'o dacia noastra(but).
iar eu il fac pe but de aici rezulta ca.....................unde e solenza aia alba :))))))))


All times are GMT +2. The time now is 18:46.

- Copyright 2026 4Tuning