![]() |
dBDrag Racing etapa nr 4
In cadrul OCTOBER TUNING FESTIVAL Cluj-Napoca 2006, ce va avea loc in data de 14-15 Octombrie, se va organiza etapa cu nr 4 a competitiei dBDrag Racing.
Detaliile vor fi publicate in scurt timp. Va asteptam. Evenimentul este sustinut de 4tuning.ro |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
O veste buna!
Asteptam detalii... GZ Romanian Competition Team va fi prezenta si de aceasta data, atat in competitie cat si cu masini demo! |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Si Hunedoara asteapta detalii....sper sa strangem o gasca sa fim prezentzi.
O intrebare: o sa fie si curse ceva? sau doar db drag si tuning show:?: |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
si echipa hertz&audison va fi prezenta.....
speram sa producem un 7 pe scara richter...:lol: |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
pardon stergeti :)
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Va fi cumva si vreo cursa pe aeroport? din cate am auzit eu din surse nesigure da !!
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Scuze off topic --- mutati la sectiunea cluj ...
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Programul evenimentului:
Sambata 14 Octombrie: orele 08 - 12:30 se va permite accesul participantilor si expozantilor in incinta pentru amenajare standuri; ora 13:30 se vor deschide portile pentru publicul vizitator, va incepe inscrierea participantilor in concursul dBDrag; ora 14:30 va incepe jurizarea masinilor inscrise in concursul dBDrag, dupa care urmeaza sesiunea de calificari; ora 19 va avea loc concertul trupei Camuflaj; ora 21:30 - AFTER PARTY pentru participanti la TimeCafe; Duminica 15 Octombrie: ora 10 se vor deschide portile pentru publicul vizitator; ora 11:30 vor incepe etapele eliminatorii din cadrul concursului dBDrag; ora 16 se vor ridica urnele de vot pentru numarare; ora 17:30 va avea loc festivitatea de premiere; Dupa terminarea evenimentului, participantii sunt invitati la Restaurantul SUN pentru o petrecere. Va asteptam. |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
ceva premii ??? sau iara , noi de noi , o cupa si o strangere de mana .
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Quote:
f frumos programul.... cazare? |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Suntem inca in negocieri cu hotelul sa obtinem un pret cat mai bun...voi anunta si tarifele pentru cazare.
|
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Tau ...vad ca ti place sa vb. prostii .
Ai uitat de Sq si Bass Race la AMC Kart ...acolo nu sa u dat premii ah ??? |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
cine a confirmat ca va veni?
o lista, ceva....???? |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
Pana la urma vor fi curse sau nu?Am auzit din surse neoficiale ca locatia s-ar putea sa nu fie aeroportul ci la complexul EXPO TRANSILVANIA!!!
Ciao bao ;) |
Re: dBDrag Racing etapa nr 4
vor fi curse, dar nu cu cai putere ci cu decibeli...
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:19. |
- Copyright 2026 4Tuning