Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/217884-duminica-14-noiembrie-2010-liniute-stadion.html)

bobby_gsi2 01-11-10 08:17

Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Am vazut pe un alt thread ca s-ar organiza pe 13 o "competitie de liniute " :). Stie careva mai multe detalii? Am inteles ca e locatie noua....sa fie la stadion?

FullSpeedSAT 01-11-10 14:34

Re: Linii pe 13????
 
De pe unde ai auzit Boby...este ceva oficial?Sti organizatori ceva?:)Nea` Iancu?:))

MMihai 01-11-10 15:26

Re: Linii pe 13????
 
Duminica 14 noiembrie 2010 va avea loc o competitie de tip drag race la stadion

info si inscrieri 0721673074 d-ul Iancu

florinfty 01-11-10 15:53

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Mai multe detalii?

bobby_gsi2 01-11-10 17:26

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Multumim mihai de completare, in sfarsit linii la stadion....sa vezi culmea si nu o sa fiu pe aici, s-a mai intamplat odata :( . Am vb cu un organizator si mi-a confirmat ca se tin, grupe Lr, sistem piramidal, taxa de inscriere 50 ron .

viorelu 01-11-10 18:33

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
...sa speram ca nu se vor anula,ca data trecuta:???:
Un loc super bun la stadion.

bobby_gsi2 02-11-10 12:49

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Ideal ar fi sa puna cineva poze din zona...multi zic ca iar se face curbiliniuta :)

KillerINC 02-11-10 19:26

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Locatia se poate vedea foarte usor pe NORC . Singura diferenta fata de pozele respective este ca strada a fost asfaltata recent, iar tampeniile alea de incetinire au fost scoase .

Link NORC > http://www.norc.ro/pano/3jBqjsJT/

bolidu' 02-11-10 19:38

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Este oficiala treaba?cand aflam ce si cum?grupe ceva?

KillerINC 02-11-10 19:40

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
din cate am inteles si eu , grupele LR , si ar fi destul de sigura treaba. sa speram ca tine si vremea cu noi

bolidu' 02-11-10 19:42

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Atunci vin...:D
Am vorbit cu domnul Iancu si este totul aranjat.
Pt inscriere trimteti datele voastre si ale masinii de concurs la adresa: [email protected]

bolidu' 02-11-10 20:21

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
am gresit adresa de mail: [email protected]
scuze!

FullSpeedSAT 02-11-10 21:02

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
Mama mama...abea astept :X

bolidu' 02-11-10 22:29

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
vremea pare sa fie si ea buna fara ploi si frig :) http://www.portal-info.ro/vremea/pro...u-pitesti.html

22VIN 03-11-10 18:14

Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
 
E cumva ultimul eveniment din an?
O sa vin si eu, ca spectator, ca ai mei 90cp nu au ce demonstra:lol:


All times are GMT +2. The time now is 12:46.

- Copyright 2026 4Tuning