![]() |
Duminica 14 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Am vazut pe un alt thread ca s-ar organiza pe 13 o "competitie de liniute " :). Stie careva mai multe detalii? Am inteles ca e locatie noua....sa fie la stadion?
|
Re: Linii pe 13????
De pe unde ai auzit Boby...este ceva oficial?Sti organizatori ceva?:)Nea` Iancu?:))
|
Re: Linii pe 13????
Duminica 14 noiembrie 2010 va avea loc o competitie de tip drag race la stadion
info si inscrieri 0721673074 d-ul Iancu |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Mai multe detalii?
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Multumim mihai de completare, in sfarsit linii la stadion....sa vezi culmea si nu o sa fiu pe aici, s-a mai intamplat odata :( . Am vb cu un organizator si mi-a confirmat ca se tin, grupe Lr, sistem piramidal, taxa de inscriere 50 ron .
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
...sa speram ca nu se vor anula,ca data trecuta:???:
Un loc super bun la stadion. |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Ideal ar fi sa puna cineva poze din zona...multi zic ca iar se face curbiliniuta :)
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Locatia se poate vedea foarte usor pe NORC . Singura diferenta fata de pozele respective este ca strada a fost asfaltata recent, iar tampeniile alea de incetinire au fost scoase .
Link NORC > http://www.norc.ro/pano/3jBqjsJT/ |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Este oficiala treaba?cand aflam ce si cum?grupe ceva?
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
din cate am inteles si eu , grupele LR , si ar fi destul de sigura treaba. sa speram ca tine si vremea cu noi
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Atunci vin...:D
Am vorbit cu domnul Iancu si este totul aranjat. Pt inscriere trimteti datele voastre si ale masinii de concurs la adresa: [email protected] |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
am gresit adresa de mail: [email protected]
scuze! |
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
Mama mama...abea astept :X
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
vremea pare sa fie si ea buna fara ploi si frig :) http://www.portal-info.ro/vremea/pro...u-pitesti.html
|
Re: Sambata 13 noiembrie 2010 Liniute la Stadion
E cumva ultimul eveniment din an?
O sa vin si eu, ca spectator, ca ai mei 90cp nu au ce demonstra:lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 12:46. |
- Copyright 2026 4Tuning