Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   SCHIMB JANTE AZEV "M" (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/214014-schimb-jante-azev.html)

Manniack 13-10-10 14:39

SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
5 Attachment(s)
JANTELE SUNT AZEV "M" (destul de rar modelul) PE 17'',8,5J, AU PRINDERE 5X112 SI BENEFICIAZA SI DE FLANSE CU TRECERE DE LA 5X112 LA 5X120
FLANSELE AU 30mm, JANTELE AU ET43.
-DECI SE POT PRINDE SI PE AUDI, SKODA,VW DAR SI PE BMW
-DE RETINUT CA PE BMW CU FLANSELE PUSE TREC LA UN ET13.
-NU PREZINTA DAUNE , NU AU FOST NICIODATA VOPSITE, SUNT ORIGINALE AZEV ATAT JANTELE CAT SI FLANSELE(ALUMINIU)

ATENTIE !!! SCHIMB NUMAI CU JANTE PE 17" SAU 18"(complete,in cazul asta le dau si eu complete) CU MINIM 8,5J :
-PRINDERE 5X112 OBLIGATORIU CU ET minim 48
-PRINDERE 5X120 CU ET15 SAU ET20 CEL MULT.
CA IDEE VREAU SA TREC LA UN ET15 SAU ET20
!!!NU MA INTERESEAZA REPLICI!!!

ASTEPT OFERTE...


0724.35.27.36
0764.97.59.89

Manniack 17-10-10 18:44

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
UP...UP...UP...

robert_zed2112 17-10-10 22:29

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
2 Attachment(s)
un schimb cu brock b2 pe 17 10 j spate

Manniack 18-10-10 09:16

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
Quote:

Originally Posted by robert_zed2112 (Post 3735644)
un schimb cu brock b2 pe 17 10 j spate

nu e tocmai ce caut eu , mersi oricum, si spor la vanzare

Mallus 18-10-10 18:51

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
Variante cu un golf 3 neinscris+dif din partea ta?

Manniack 18-10-10 21:22

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
Quote:

Originally Posted by Mallus (Post 3737885)
Variante cu un golf 3 neinscris+dif din partea ta?

Multumesc.... interesanta oferta, dar nu cred ca pot sa imi pun un golf3 neinmatriculat in loc de roti :)
Bafta la vanzare!!!

Manniack 19-10-10 10:39

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
uppppppp

RoByNeT 19-10-10 15:37

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
up la 2 zile "boss" :lol:

Manniack 19-10-10 22:47

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3740329)
up la 2 zile "boss" :lol:

si ti se pare k 17-19.10.2010 nu au trecut 2 zile ?
:))

gyde 20-10-10 14:14

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
1 Attachment(s)
te intereseaza un schimb cu astea ...... sau daca ai putea sa lasi un nr de tel sa stam de vb

Manniack 20-10-10 14:40

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
Quote:

Originally Posted by gyde (Post 3743074)
te intereseaza un schimb cu astea ...... sau daca ai putea sa lasi un nr de tel sa stam de vb

salut, nu ma intereseaza modelul acesta ... bafta la vanzare

sLi4bmw 20-10-10 19:20

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
1 Attachment(s)
salut,variante cu modelul asta pe 17

Manniack 21-10-10 09:04

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
Quote:

Originally Posted by sLi4bmw (Post 3743882)
salut,variante cu modelul asta pe 17

salut, nup... mersi

o sa atasez niste poze cu modelele care ma intereseaza:D

Andu.JHN 23-10-10 20:56

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
salut....hai iti dau eu neste croame pe 18" ?
https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...36-pomana.html

Manniack 24-10-10 11:09

Re: SCHIMB JANTE AZEV "M"
 
Quote:

Originally Posted by Andu.JHN (Post 3751252)
salut....hai iti dau eu neste croame pe 18" ?
https://forum.4tuning.ro/641-piese-bm...36-pomana.html

nu multumesc, nu sunt deloc pe gustul meu


All times are GMT +2. The time now is 21:45.

- Copyright 2026 4Tuning