Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Shutzii n-au limite :)) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2087-shutzii-limite.html)

CataNOS 06-10-04 09:03

Shutzii n-au limite :))
 
3 Attachment(s)
poaze luate acu o ora-doua in zona timpuri-noi.
Ieri nu era asa :D

CT-03-ART 06-10-04 09:06

ce vrei frate fiecare se combina la ce poate daka omu nu a avut casetofon i-au luat rotzile nu...?

g-spott 06-10-04 12:53

Bine ca nu iau luat un geam ceva :lol: ... Probabil asta a fost comanda :P

Al3xius 06-10-04 14:52

si la Loganul ala de langa n-au furat nimic ? :lol: :lol: :lol: :lol:


oricum nasoala faza pentru proprietar ! :x

CataNOS 06-10-04 17:07

nu vad nici un logan langa el. Doar o berlina si un Symbol. Aia e o dacie lowrider :D

Psycho 06-10-04 23:30

jajaj daca vii la mine in cartier sa moara famelia mea .. te las fara rostzi .. nu ma mira .. cand mi`am laut berlina .. duap 3 zile m`au lasat fara rootzile din spate .. la comanda :D

X-Ray-Eyes 08-10-04 01:19

Ca sa nu mai zic ca i-au belit si conductele de la frana ...
I-a uite ce e pe jos de lichid ....
DOT 3 cred dupa culoare ( :blahblah: ) zic si eu .. LoL !
Ca doar nu s-a pishat vreun caine !!!
daca l-as prinde pe unu ca se invarte pe langa masina mai suspect :suspiciou ( se uita in stanga , in dreapta , etc. ) :arrow: sa moara Erdinci daca nu :bat: :2gun: :chainsaw: :pistoles: si la final ii spun ceva de familia lui , mai ales de mama si apropiatzi :arrow: :censored:

iasi_drifter 08-10-04 02:38

poate a vrut sa fie mai aproape de strazi si cartier oricum misto garda la sol 8).
sau poate isi ia rotile in casa sa nu i le fure cum facea Mr. Bean cu volanul. :D
just kidding :D

De ce n-ai facut poza si la rotile din fata? ca din cate vad nici pe fata nu mai are roti...

SiloS@1300 08-10-04 22:38

Kl@r : proprietarul are nevoie de demaraj si si-a montat roti mai mici :D

orlando 26-11-04 10:14

in romania se fura orice....stiu pe cineva care a ramas fara mufle tip care era luat din Vitan cu 100 de mi dar hotzii fura ce gasesc si ei!avetzi grija ca rotzile de rezerva de la nove si supernove se fura rau de tot din cauza sistemului lor de prindere!!

Hondarul 26-11-04 10:17

Unui prieten i-au luat din masina o varza murata...

Daca l-as prinde pe unul ca face asa ceva la masina mea, l-as omori fara discutii si l-as arunca in Dambovita... Fara restrangeri.

darkager 06-01-05 07:54

Dar de ce va mai mirati in ziua de azi se fura orice... doar e Romania la un prieten de al meu i-au furat capacu + benzina din rezervor :evil: Nu stia saracu de ce i-a murit motroru dupa ce a pornit-o shi ishi baga **** in ea mashina. :burn:

xxdadixx 06-01-05 08:17

Daciile sunt cele mai vulnerabile. Sa nu va aveti un papuc acoperit ca alea se sparg ca ouale kinder pentru surprize!

ESPinoza 06-01-05 13:31

mie mi`au furat mai de mult motorina din rezervor si CLAXONU. va datzi seama :)

Diutza_1510 06-01-05 18:11

mie de 2 mi-au usurat rezervorul cand eram la tzara.. :chainsaw:

sa nu mai zic k pe tata l-au lasat fara casetofon de vreo 5 ori..


All times are GMT +2. The time now is 10:47.

- Copyright 2026 4Tuning