Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW E46 M-Pack 1 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/207211-bmw-e46-pack-1-a.html)

kathalin 04-09-10 15:28

BMW E46 M-Pack 1
 
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...i-9620934.html

B_60UPE 04-09-10 20:28

Re: Bmw e46 M pachet I
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...-8gti-aum.html schimb cu asta? ofer diferenta

diesel_criss 05-09-10 11:59

Re: Bmw e46 M pachet I
 
https://forum.4tuning.ro/191-bazar-au...volvo-s60.html

kathalin 07-09-10 18:36

Re: Bmw e46 M pachet I
 
Va multumesc pentru interes,foarte frumos Golfu,dar in principiu ma intereseaza doar masinii mai mari ,gen clasa E de la Mercedes,A6, sau e60 + diferenta din partea mea .

kathalin 09-09-10 19:50

Re: Bmw e46 M pachet I
 
Quote:

Originally Posted by kathalin (Post 3641528)
Va multumesc pentru interes,foarte frumos Golfu,dar in principiu ma intereseaza doar masinii mai mari ,gen clasa E de la Mercedes,A6, sau e60 + diferenta din partea mea .

Valabil.

kathalin 12-09-10 21:42

Re: Bmw e46 M pachet I
 
Anuntul este valabil iar ca update pretul scade la 7000.Accept variante +diferenta din partea mea.Multumesc

kathalin 13-09-10 23:03

Re: Bmw e46 M pachet I
 
Quote:

Originally Posted by kathalin (Post 3653717)
Anuntul este valabil iar ca update pretul scade la 7000.Accept variante +diferenta din partea mea.Multumesc

Valabil.

kathalin 17-09-10 21:05

Re: Bmw e46 M pachet I
 
Ca sa detaliez putin:
-suspensie sport
-jante pe 18 cu 8.5j fata cu gume 215/40/18 NOI si 10j(unii la vulcanizare au zis 11j dupa ce le-au masurat)cu gume 225/35/18 NOI
-xenon proiectoare(6000k,55w),faza scurta(6000k,35w),faza lunga(8000k,35w) cu autoleveling si spalatoare de faruri
-angel eyes
-interior sport cu insertii piele
-incalzire in scaune
-volan sport si comenzii pe volan
-trapa electrica 2 pozitii
-geamuri electrice fata+spate
-perdea electrica luneta
-sac sky
Astea mi au venit in minte acum,poate mai sunt si altele care se pot observa in poze.
Masina este ingrijita,nu perfecta dar este o masina care se tine foarte bine pentru cei 10 ani ai ei.
Accept si variante cu masini mai scumpe +diferenta din partea mea,ma intereseaz in mod special automate,fie ca este A6,E CLASSE,E-60,VW Passat dupa 2002.
Multumesc!

kathalin 21-09-10 21:14

Re: Bmw e46 M pachet I
 
Valabil!

kathalin 23-09-10 20:48

Re: Bmw e46 M pachet I
 
Incontinuare valabil la vanzare masina !!!
Din pacate nimeni nu aprecieaza dotarile si starea tehnica ,asa ca ma vad nevoit sa incerc sa gasesc pe cineva care doreste sa faca schimb cu mine +diferenta din partea lui contra anumitor piese de pe masina mea:
PACHET M TECH 1(BARA FATA,BARA SPATE+SENZORI,PRAGURI )
INTERIOR SPORT CU INSERTII PIELE(INCALZIRE IN SCAUNE,SAC SKI)
VOLAN SPORT SI COMENZI(INCLUSIV CRUISE CONTROL-dc asa se numeste pilotu)
BLOCUL DE LUMINI+SENZORII DE AUTOLEVELING DE PE BASCULE+SPALATOARELE DE FARURI)
Ofer piesele enumerate mai sus contra piese stock +diferenta.Vreau acceasi culoare la exterior.
P.S.VAND si perdea electrica luneta completa.

kathalin 25-09-10 07:02

Re: Bmw e46 M pachet I
 
Valabil!Creste taxa de inmatriculare vor creste si preturile masinilor inmatriculate pe ro!

kathalin 27-09-10 21:40

Re: Bmw e46 M pachet I
 
Up!!!!!!!!!!!!Ca fapt divers in masina nu s-a fumat niciodata,nu s-a carat cu ea,doar eu si sotia am mers in masina.folosita mai mult pe vreme rea ,in weekenduri si in concedii intrucat lucreze aproape si merg pe jos si pt deplasari in Bucuresti am motor.
MASINA ARE TOATE CELE 4 CHEI~~!!!!!!!!Este compromisul ideal intre consum,taxe(asigurare,impozit) aspect,pret,DOTARI!!
Un e46 CU CEVA OPTIUNI!!!!!!

kathalin 29-09-10 10:19

Re: Bmw e46 M pachet I
 
valabil!Cu jantele din poza 7000euro sau cu roti pe 15 bbs 6400.
Este printre putinele masini care are toate cele 4 CHEI!!!!!!!!!!!!!

B_60UPE 29-09-10 10:33

Re: BMW E46 M-Pack 1
 
sal cu golfu meu te-ai mai gindit?

kathalin 29-09-10 15:21

Re: BMW E46 M-Pack 1
 
Iti multumesc omule,dar vreau masina mare,vreau e60 la care ofer diferenta buna,masina ta e super,dar e prea mica,poate acum un an nici nu stateam pe ganduri,dar din pacate am nevoie de 4usi,etc....

6999 EURO!!!!!CU ROTILE DIN POZA SAU 6400 CU ROTI BBS PE 15!


All times are GMT +2. The time now is 09:42.

- Copyright 2026 4Tuning