Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand roti de show (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/201085-vand-roti-show.html)

Razvan_DOI 28-07-10 12:23

Vand roti de show
 
3 Attachment(s)
Doua 15x9 si doua 15x8 prindere 4x100
Jantele sunt din 2 bucati, partea din mijloc se poate polisa la fel ca buzele dar le-am facut negru mat de lene.
Conul din mijoc este din cupru masiv si iese in afara exact cat buza.
O sa pun poze cu toate peste cateva zile, dar toate arata la fel, n-au nici un defect.
In poza mica din link sunt inainte de a vopsi interiorul (scuze dar alta n-am pt ca n-au fost pe masina mea)


Nu le trimit prin curier.
Pret 700 Eur jantele sau 800 cu gume 2 Yokohama noi si 2 Dunlop 60%.
0722812006 bucuresti

http://www.imagehost.ro/viewer.php?i...84c50091c48cdb

Razvan_DOI 29-07-10 10:49

Re: Vand roti de show
 
up............

Razvan_DOI 02-08-10 10:25

Re: Vand roti de show
 
up...........

Razvan_DOI 04-08-10 10:47

Re: Vand roti de show
 
up.........

Razvan_DOI 06-08-10 09:01

Re: Vand roti de show
 
9 Attachment(s)
Le dau si cu 600 ultimii bani, pt ca am vazut ca ar mai trebui putin polisate

jakal 07-08-10 14:35

Re: Vand roti de show
 
schimb cu keskin kt1 16" 9j toate?

Razvan_DOI 09-08-10 08:13

Re: Vand roti de show
 
nu merci, nu-mi mai trebuie alte roti pt ca am vreo 25 de toate dimensiunile
LE: Sau poate doar daca vrea cineva cu ceva OZ usoare cu et mic

jakal 09-08-10 19:55

Re: Vand roti de show
 
Quote:

Originally Posted by Razvan_DOI (Post 3573083)
nu merci, nu-mi mai trebuie alte roti pt ca am vreo 25 de toate dimensiunile
LE: Sau poate doar daca vrea cineva cu ceva OZ usoare cu et mic

ok...bafta la vanzare.

sal....

Razvan_DOI 11-08-10 13:09

Re: Vand roti de show
 
up..............

Razvan_DOI 16-08-10 09:56

Re: Vand roti de show
 
up..............

Razvan_DOI 27-08-10 09:05

Re: Vand roti de show
 
up.........

vladucutz 02-09-10 00:40

Re: Vand roti de show
 
3 Attachment(s)
oz turbo modulare 4x100 15"
necesita polisare si revopsire pt a arata :shock:

Razvan_DOI 02-09-10 18:41

Re: Vand roti de show
 
Quote:

Originally Posted by Razvan_DOI (Post 3573083)
nu merci, nu-mi mai trebuie alte roti pt ca am vreo 25 de toate dimensiunile
LE: Sau poate doar daca vrea cineva cu ceva OZ usoare cu et mic

Scuze ca n-am specificat:
Eventual schimb cu OZ sau alte jante de curse, nu de show, cu ET mic, usoare, pe 17..cam multe pretentii..:rolleyes2

Razvan_DOI 22-09-10 09:46

Re: Vand roti de show
 
up..................

Razvan_DOI 30-09-10 08:54

Re: Vand roti de show
 
up...........


All times are GMT +2. The time now is 15:14.

- Copyright 2026 4Tuning