![]() |
Vand roti de show
3 Attachment(s)
Doua 15x9 si doua 15x8 prindere 4x100
Jantele sunt din 2 bucati, partea din mijloc se poate polisa la fel ca buzele dar le-am facut negru mat de lene. Conul din mijoc este din cupru masiv si iese in afara exact cat buza. O sa pun poze cu toate peste cateva zile, dar toate arata la fel, n-au nici un defect. In poza mica din link sunt inainte de a vopsi interiorul (scuze dar alta n-am pt ca n-au fost pe masina mea) Nu le trimit prin curier. Pret 700 Eur jantele sau 800 cu gume 2 Yokohama noi si 2 Dunlop 60%. 0722812006 bucuresti http://www.imagehost.ro/viewer.php?i...84c50091c48cdb |
Re: Vand roti de show
up............
|
Re: Vand roti de show
up...........
|
Re: Vand roti de show
up.........
|
Re: Vand roti de show
9 Attachment(s)
Le dau si cu 600 ultimii bani, pt ca am vazut ca ar mai trebui putin polisate
|
Re: Vand roti de show
schimb cu keskin kt1 16" 9j toate?
|
Re: Vand roti de show
nu merci, nu-mi mai trebuie alte roti pt ca am vreo 25 de toate dimensiunile
LE: Sau poate doar daca vrea cineva cu ceva OZ usoare cu et mic |
Re: Vand roti de show
Quote:
sal.... |
Re: Vand roti de show
up..............
|
Re: Vand roti de show
up..............
|
Re: Vand roti de show
up.........
|
Re: Vand roti de show
3 Attachment(s)
oz turbo modulare 4x100 15"
necesita polisare si revopsire pt a arata :shock: |
Re: Vand roti de show
Quote:
Eventual schimb cu OZ sau alte jante de curse, nu de show, cu ET mic, usoare, pe 17..cam multe pretentii..:rolleyes2 |
Re: Vand roti de show
up..................
|
Re: Vand roti de show
up...........
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:14. |
- Copyright 2026 4Tuning