![]() |
Inca un accident
6 Attachment(s)
Ieri la Sfantu Gheorghe, persoana care detinea motocicleta ia dat unui prieten motocicleta si acesta a intrat in curba cu viteza mare si a intrat in stalp cu ea.
|
Re: Inca un accident
si omu..omu a patit ceva? da-o draq de motociclete ...
|
Re: Inca un accident
Omu a murit, doar ce vroiai sa pateasca daca a intrat frontal in stalp.
|
Re: Inca un accident
naspa..sorry pt el.... se mai si supravietuieste nu e obligatoriu sa mori;)
|
Re: Inca un accident
si acel prieten ... care coinducea motocicleta avea permis categoria A ?
ca dak nu e cam nasol ... nu ca asa nu ar fi ... srry pt cele intamplate ... |
Re: Inca un accident
Pai si daca nu avea A ce mai conteaza ? Ce crezi ca ii mai face dosar post-mortem ? Sau ca il amendeaza ? Oricum pacat de el si de bike.
|
Re: Inca un accident
pai ... legislatzia zice ca si ala care da masina .. respectiv moocicleta la unu fara permis .. in cazu asta A ... are dosar penal .. sau asa ceva ...
|
Re: Inca un accident
pacat tot mai multi is....
|
Re: Inca un accident
R.I.P... Condoleante familiei si celor apropiati....
|
Re: Inca un accident
R.I.P , Condoleante
P.S : no offence dar omu daca nu stia sa "o calareasca" si sa o stapaneasca de ce l-a mancat in fund ?...doar ca sa se dea mare ? |
Re: Inca un accident
Dumnezeu sa-l odihneasca .. vara continua .. rugati-va sa nu mai vedem asemenea accidente ..
|
Re: Inca un accident
si asta e doar inceputul verii. Dumnezeu sa'l odihneasca in pace
|
Re: Inca un accident
Quote:
|
Re: Inca un accident
si accidentul asta l-am vazut,singuri morti care i-am vazut au fost motociclisti...R.I.P!
|
Re: Inca un accident
R.I.P condoleante familiei
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:36. |
- Copyright 2026 4Tuning