Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo ysm (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/196680-cielo-ysm.html)

Sobolanu*Original 29-06-10 20:10

Cielo ysm
 
13 Attachment(s)
My Cielo



poze pe parcursul copilariei :D
data nasteri 08 08 2006
primul stpan

pwr_bz 29-06-10 20:15

Re: Cielo ysm
 
Arata binisor pana acum!
Planuri de viitor?
Motor?ceva modificari?

Sobolanu*Original 29-06-10 20:20

Re: Cielo ysm
 
25 Attachment(s)
alte poze

Sobolanu*Original 29-06-10 20:48

Re: Cielo ysm
 
44 Attachment(s)
cum o sa arate luna vitoare inca nu e vopsita

Sobolanu*Original 29-06-10 21:05

Re: Cielo ysm
 
toate materialele pentu vopsitorie au fost de Standox.
o sa revin cu poze saptamana asta.

Robert_MNW 29-06-10 21:56

Re: Cielo ysm
 
Frumoase jante!... pana acum mie unul imi place :-) Bafta multa!

pwr_bz 30-06-10 06:04

Re: Cielo ysm
 
E frumos stadiul in care a ajuns.
Hai sa o vedem finalizata.
O asa iasa f.frumos!

webcathos 30-06-10 07:53

Re: Cielo ysm
 
Interesant!Presupun ca jantele vor fi pe 16 sau chiar 17..!!??

B-99-SAA 30-06-10 18:31

Re: Cielo ysm
 
Arata bine! Jante mari ii trebuie, in rest... s-o vezi vopsita si e perfect!
Spor la treaba, si succes.

Robert_MNW 30-06-10 21:27

Re: Cielo ysm
 
Cred ca jantele vor fi cele din poza, cam mici dar modelul e dragut!

Sobolanu*Original 30-06-10 22:26

Re: Cielo ysm
 
merci ,jantele sunt 17" 8j gume 205 40 17

caut 2 anvelope 205 40 17 sa mai incalt 2 jante, stie cineva ceva ?

ofer un eleron de evo 6 style pe 2 gume.

Sobolanu*Original 30-06-10 22:59

Re: Cielo ysm
 
14 Attachment(s)
alte poze din copilaria lui ysmail

cristy_4speed 01-07-10 04:47

Re: Cielo ysm
 
foarte frumoasa masina bafta multa.....de curiozitate cine ti-a facuto asa?

Sobolanu*Original 01-07-10 19:01

Re: Cielo ysm
 
modificarile care se vad ,interior +i exterior au fost facute de catre cristy_4speed cunoscut in lumea ca "Maioneza" care a depus foarte mult efort ca sa o aduca in starea care se afla acum un pik si cu ajutorul meu. super baiat il recomand cu incredere deplina.

ps bafta cu proiectul tau :evil:

Sobolanu*Original 05-07-10 20:11

Re: Cielo ysm
 
11 Attachment(s)
poze cu ysmail :D


All times are GMT +2. The time now is 10:18.

- Copyright 2026 4Tuning