Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   filme amuzante (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/18621-filme-amuzante.html)

shadowro 08-06-06 18:24

filme amuzante
 
lol deci LOOOOOOOLLLLL
TREBUIE VAZUT !!!

http://videos.streetfire.net/video/w...BAC8DAFC72.htm

VIPER_GL 08-06-06 19:45

Re: filme amuzante
 
Loool ce tare:lol: :lol: :lol: :lol: Ce s-au *** aia pe ei:D Si oare nu le-a dat gaboru vreo amenda dupa aia??:lol:

ranek 08-06-06 19:49

Re: filme amuzante
 
:)) :D :D :D :peace: PREA TARE :)) ! da' oare ce'o fi facand gaboru in continuare ?!

silviu ionescu 08-06-06 21:31

Re: filme amuzante
 
...mi-l f**e p-ala,ce crezi ca face?

shadowro 09-06-06 08:09

Re: filme amuzante
 
lol gaaaaaaaaaaayyyyy

https://video.google.com/videoplay?do...60262807526502

https://video.google.com/videoplay?do...58265721792544

silviu ionescu 09-06-06 16:37

Re: filme amuzante
 
tare faza!

azumiR6 12-06-06 15:13

Re: filme amuzante
 
lol, super tare, dar sa nu uitam ca e un mit, militianul ala a gandit; stii militieni sa gandeasca, mai repede cred in mos gerila:lol:

TazzY 13-06-06 19:36

Re: filme amuzante
 
looooooooooooooooool... ce tare.... hahahaha... sa moara bibi de nu imi pun pe scuter... :lol::lol::lol:

Danila-man 15-06-06 16:52

Re: filme amuzante
 
ce naiba vrei sa-tzi pui pe scuter tazzy?

frost_dani 15-06-06 22:19

Re: filme amuzante
 
claxon de care avea shi ala pe mashina:lol:;)

Danila-man 16-06-06 16:26

Re: filme amuzante
 
e marfa satzi pui goarna de tren..am vazut io la tv.doi tampitzi cu un muslecar prin state aveau asa ceva si speriau lumea pe la terase,de se kkau aia pe ei..:))

TazzY 17-06-06 00:54

Re: filme amuzante
 
looooooooooooooool..... nu cumva era filmuletzul de mai sus care l-am vazut la tine? Boule... :lol::lol:

TazzY 17-06-06 08:27

Re: filme amuzante
 
Domnu tazzy e rugat sa nu mai puna linkuri cu filme porno la subtopicul : filme amuzante.
nu e nimic amuzat ca ishi da unu drumu in uma obsedatule :))
EDIIITT :)

str33tmania 29-12-06 11:22

Re: filme amuzante
 
bey ce tare a fost =)) ....cred ....ca ia impuskt gaboru .....sau ia batut =)) dictamai namila si gaboru ....oricum ....politzia rutiera trebuie pusa pa tusa =))

TazzY 29-12-06 23:19

Re: filme amuzante
 
https://www.youtube.com/watch?v=vEzGN...elated&search= http://oxide.globtel.ro/images_moto/...lt/crackup.gif http://oxide.globtel.ro/images_moto/...lt/crackup.gif http://oxide.globtel.ro/images_moto/...lt/crackup.gif http://oxide.globtel.ro/images_moto/...lt/crackup.gif

https://www.youtube.com/watch?v=x24YF...elated&search=


All times are GMT +2. The time now is 19:48.

- Copyright 2026 4Tuning