Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   FETE SI MASINI (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/185361-fete-masini.html)

drobet@ 28-04-10 09:29

FETE SI MASINI
 
Am creiat aceasta sectiune special pentru a vedea si noi ce bolizi mai conduc fetele prin Capitala Moldovei asa ca va rog sa postati fotografii cu masinutele lor :-)

Bogdan.IS 28-04-10 11:46

re: FETE SI MASINI
 
1 Attachment(s)
M3-ul alb cu numar de Neamt :-P , condus de o domnisoara bruneta :-P .

D3m0N 28-04-10 17:30

re: FETE SI MASINI
 
2 Attachment(s)
Nu ma laud, . . . da-i a mea :oops::oops:
Attachment 1444577Attachment 1444578

Emiliannec 28-04-10 23:29

re: FETE SI MASINI
 
10 Attachment(s)
alte poze cu M3-ul e92 alb 8)

CRyS` 29-04-10 08:04

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 3318043)
Nu ma laud, . . . da-i a mea :oops::oops:
Attachment 1444577Attachment 1444578

Ai trecut la combustibil pentru tractoare si alte utilaje agricole?:lol:

D3m0N 29-04-10 10:27

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 3319525)
Ai trecut la combustibil pentru tractoare si alte utilaje agricole?:lol:

da... suta la suta:))).... nu uitati de m3-ul Roxanei :twisted:

Emiliannec 29-04-10 10:34

re: FETE SI MASINI
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by D3m0N (Post 3319818)
nu uitati de m3-ul Roxanei :twisted:

nu uitam :-P

drobet@ 29-04-10 15:29

re: FETE SI MASINI
 
:Dincercati sa prindeti si fetele nu doar masinile va rog!

Emiliannec 29-04-10 19:37

re: FETE SI MASINI
 
ok.. la urmatoarea intalnire poate ;)

drobet@ 30-04-10 08:47

re: FETE SI MASINI
 
incercati si prin trafik sa le gasiti mai ales sambata pe copou ii full:D

VladM 01-05-10 12:18

re: FETE SI MASINI
 
Si pe fata cu M3-ul al tot Roxana o cheama,e din Roman.

drobet@ 06-05-10 15:55

re: FETE SI MASINI
 
cei din club bmw o cunoasteti p tipa cu vs 77bmw park o bruneta hmmm:lol:

skimpy 06-05-10 15:56

re: FETE SI MASINI
 
si uite asa am aflat scopul pentru care a deschis drobeta topic :)

MihaiCsl 06-05-10 18:43

re: FETE SI MASINI
 
Ei si tu acum skimpy ii strici toate combinatiile. :(

Emiliannec 07-05-10 02:47

re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by drobet@ (Post 3338822)
cei din club bmw o cunoasteti p tipa cu vs 77bmw park o bruneta hmmm:lol:

nu stim masina.. si deci implicit nici pe tipa. Daca va afla de noi sau dam noi de ea cumva in trafic, atunci vom reveni cu detalii. Am notat numarul ;)


All times are GMT +2. The time now is 12:46.

- Copyright 2026 4Tuning