![]() |
e30 320i cabrio
4 Attachment(s)
masina e din 1991 , am actele de Germania , se poate inscrie BH
oglinzi M reglabile interior piele Recaro cu incalzire oglinzi M reglabile volan , pedale , schimbator victor evacuare sport jante azev pe 16 9j cu 7.5j alte detalii / poze pe messenger pret : 1200 euro neg id : wanabesavage |
Re: e30 320i cabrio
ii poti scoate numere rosii? I-ai sudat tragaru are faruri tot? as fi interesat da-mi si mie un pm cu detalii despre maisna...ms
|
Re: e30 320i cabrio
nu se mai pot scoate numere rosii , este strict pentru bulgari / sau piese
are tot acum , i-am schimbat ambreiaj , masina merge ah lipseste doar bara fata daca esti interesat cu adevarat vorbim pe messenger |
Re: e30 320i cabrio
1150 E
|
Re: e30 320i cabrio
sal. am vazut ca are decapotare electrica. functioneaza? panza in ce stasre se prezinta? luneta de plastic este intreaga? a fost trosnita rau?
|
Re: e30 320i cabrio
nu a fost troznita ( dar masina a fost teoretic pentru piese ) a fost luat tragerul de la ea si pus pe alta troznita , am luat altu si pentru ea apoi , prelata are o taietura mica deasupra soferului da e un petec pus si nu ploua , luneta de plastic este intreaga , decapotarea electrica nu functioneaza ( nu am idee de ce )
|
Re: e30 320i cabrio
pana miercuri m-a rugat un prieten sa il pastrez , sa vedem , apoi daca nu vine dupa el nimeni pana sapt viitoare o sa il dezmembrez :cry:
|
Re: e30 320i cabrio
Îţi ofer 900 €
PM |
Re: e30 320i cabrio
am vorbit , te astept :)
|
Re: e30 320i cabrio
1000 E , nu mai ramane mult intreg :cry:
motorul si interior in stare foarte buna grup original , cu sigiliu pe el. |
Re: e30 320i cabrio
4 Attachment(s)
poze noi , fresh :)
1000 Euro , inca valabil |
Re: e30 320i cabrio
vezi ca iti pierzi o aripa(poza 1 ) :D
Bafta la vanzare cu masinuta,arata bine :) daca era putin mai noua poate te scapam eu de ea. |
Re: e30 320i cabrio
s-a vandut astazi :cry: o sa mearga spre Cluj
|
Re: e30 320i cabrio
stiu ca s-a vandut dar am si eu o curiozitate. De ce se poate inscrie doar pe bulgaria? pe romania dc nu?
|
Re: e30 320i cabrio
merge si pe ro , dar la cat e taxa .. :)
se poate inchide , multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 18:32. |
- Copyright 2026 4Tuning