Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   e30 320i cabrio (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/181406-e30-320i-cabrio.html)

robisavage 08-04-10 18:35

e30 320i cabrio
 
4 Attachment(s)
masina e din 1991 , am actele de Germania , se poate inscrie BH
oglinzi M reglabile
interior piele Recaro cu incalzire
oglinzi M reglabile
volan , pedale , schimbator victor
evacuare sport
jante azev pe 16 9j cu 7.5j

alte detalii / poze pe messenger

pret : 1200 euro neg

id : wanabesavage

mad_mario 08-04-10 19:36

Re: e30 320i cabrio
 
ii poti scoate numere rosii? I-ai sudat tragaru are faruri tot? as fi interesat da-mi si mie un pm cu detalii despre maisna...ms

robisavage 08-04-10 19:40

Re: e30 320i cabrio
 
nu se mai pot scoate numere rosii , este strict pentru bulgari / sau piese

are tot acum , i-am schimbat ambreiaj , masina merge

ah lipseste doar bara fata

daca esti interesat cu adevarat vorbim pe messenger

robisavage 09-04-10 10:07

Re: e30 320i cabrio
 
1150 E

icatalini2005 09-04-10 12:54

Re: e30 320i cabrio
 
sal. am vazut ca are decapotare electrica. functioneaza? panza in ce stasre se prezinta? luneta de plastic este intreaga? a fost trosnita rau?

robisavage 09-04-10 16:37

Re: e30 320i cabrio
 
nu a fost troznita ( dar masina a fost teoretic pentru piese ) a fost luat tragerul de la ea si pus pe alta troznita , am luat altu si pentru ea apoi , prelata are o taietura mica deasupra soferului da e un petec pus si nu ploua , luneta de plastic este intreaga , decapotarea electrica nu functioneaza ( nu am idee de ce )

robisavage 10-04-10 13:02

Re: e30 320i cabrio
 
pana miercuri m-a rugat un prieten sa il pastrez , sa vedem , apoi daca nu vine dupa el nimeni pana sapt viitoare o sa il dezmembrez :cry:

tudor25 10-04-10 21:20

Re: e30 320i cabrio
 
Îţi ofer 900 €
PM

robisavage 11-04-10 14:53

Re: e30 320i cabrio
 
am vorbit , te astept :)

robisavage 15-04-10 17:20

Re: e30 320i cabrio
 
1000 E , nu mai ramane mult intreg :cry:

motorul si interior in stare foarte buna

grup original , cu sigiliu pe el.

robisavage 18-04-10 17:00

Re: e30 320i cabrio
 
4 Attachment(s)
poze noi , fresh :)

1000 Euro , inca valabil

ulie.cozmi 18-04-10 20:32

Re: e30 320i cabrio
 
vezi ca iti pierzi o aripa(poza 1 ) :D
Bafta la vanzare cu masinuta,arata bine :) daca era putin mai noua poate te scapam eu de ea.

robisavage 19-04-10 19:50

Re: e30 320i cabrio
 
s-a vandut astazi :cry: o sa mearga spre Cluj

rdy4ever 19-04-10 20:10

Re: e30 320i cabrio
 
stiu ca s-a vandut dar am si eu o curiozitate. De ce se poate inscrie doar pe bulgaria? pe romania dc nu?

robisavage 19-04-10 20:17

Re: e30 320i cabrio
 
merge si pe ro , dar la cat e taxa .. :)

se poate inchide , multumesc


All times are GMT +2. The time now is 18:32.

- Copyright 2026 4Tuning