Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   Inca Un Accident (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/18074-accident.html)

Bmwaldo 28-05-06 22:45

Inca Un Accident
 
inca un accident pe dn1 la tancabesti ... atentie .. pozele sunt socante ... si sa ma scuze admin`ul / moderatorul .. pt link :
http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=19462
Dumnezeu sa il odihneasca in pace ! :cry: :cry:

Bmwaldo 28-05-06 22:58

Re: Inca Un Accident
 
2 Attachment(s)
POZE SOCANTE >... ATENTIE !! poate k sunt prea dure ..dar ar trebui sa le vedetzi sa va imaginatzi pe voi acolo cand calcatzi prea tare acceleratia...cat despre baiat ... nu avea nicio sansa ...
P.s : scuzatzi copierea pozelor de pe alt site...

andrey_ctyn 28-05-06 22:58

Re: Inca Un Accident
 
Dumnezeu sa-l odihneasca ! :(( urat ... f urat .. saracu' :(

SpeedeR 29-05-06 00:58

Re: Inca Un Accident
 
D-zeu sa-l ierte!! :( :( :(

Psycho 29-05-06 01:20

Re: Inca Un Accident
 
OMFG ... nu`mi vine sa cred .... :(

Dumnezeu sa-l ierte :(

SpeedeR 29-05-06 01:58

Re: Inca Un Accident
 
Alt taran care a vrut sa intoarca fara sa se asigure... si pacat k si lipsa echipamentului sia spus cuvantul :( :(
Rog un moderator sa scoata prima poza postata, cel putin din respect pentru decedat
Inca o data, Odihneasca-se in pace si sper ca ala cu passatu sa isi gaseasca sfarsitul in chinuri

http://oxide.globtel.ro/images_moto/...fault/rose.gif http://oxide.globtel.ro/images_moto/...fault/rose.gif RIP

Bmwaldo 29-05-06 01:59

Re: Inca Un Accident
 
il consider k pe unul dintre cele mai sangeroase accidente petrecute in acest an in Romania ... :cry: :cry: :cry:

Bmwaldo 29-05-06 03:11

Re: Inca Un Accident
 
Quote:

Originally Posted by SpeedeR
Alt taran care a vrut sa intoarca fara sa se asigure... si pacat k si lipsa echipamentului sia spus cuvantul :( :(
Rog un moderator sa scoata prima poza postata, cel putin din respect pentru decedat
Inca o data, Odihneasca-se in pace si sper ca ala cu passatu sa isi gaseasca sfarsitul in chinuri

http://oxide.globtel.ro/images_moto/...fault/rose.gif http://oxide.globtel.ro/images_moto/...fault/rose.gif RIP

am pus`o sa se vada c se poate intampla ..dar dak deranjeaza ... rog si eu sa fie scoasa ... my fault

Alexutzzz 29-05-06 05:23

Re: Inca Un Accident
 
mi se pare o mare tampenie sa postezi aici accidentele astea si sa nu zici macar cum s a intamplat ,cei care sunt interesati de motociclism intra pe forumurile moto ;) dar nici aici nu e rau numai ca ar fi bine sa zici numa de BINE ,si "pizder" unde crezi tu ca a intors? daca ai fost atent sti ai fi dat seama ca nu avea cum sa intoarca pentru ca nu avea cum pentru ca erau acele balize pline cu apa ,acum sa va zic cum s a intamplat
motociclistu venea cu aprox 200 km/h asta ar insemna 56m/s asta daca calculez bine cel cu masina a trecut de pe o banda pe alta si asa s a petrecut accidentu :((
RIP SCHULZ asa il chema
si parca nu se mai opresc accidentele moto anu asta au fost cam 180 si vreo 25 de morti :(( imi e frica sa mai scot motoru din garaj

SpeedeR 29-05-06 09:03

Re: Inca Un Accident
 
si tu daca ai fi mai mai atent ai fi aflat k la 10 m de accident se terminau balizele si cik a vrut sa intoarca larg... dar comentariile nu isi mai au rostul acum

VLAD_85 29-05-06 14:51

Re: Inca Un Accident
 
Dumnezeu sa-l odihneasca !

AleXXL 29-05-06 19:33

Re: Inca Un Accident
 
RIP ...
am ramas shocant cand am vz pozele ...:rolleyes2
cred si eu ca prima poza trebuie scoasa din respect pt.familia decedatului :cry:

DDD 29-05-06 20:50

Re: Inca Un Accident
 
Odihneasca-se in pace!
din nefericire am trecut pe la locul accidentului la cateva minute de la producerea lui, si noi tot pe motocilceta, a fost cel mai urat sentiment pe care l-am avut, sa stai sa dai din colt in colt si sa-ti fie frica sa dai un cearsaf la o parte pentru ca exista sansa sa fie cineva cunoscut. e groazinc, mi-a fost frica sa ma uit la el pentru ca aveam senzatia ca era desfigurat, dar nu, nu era, era linistit ca si cum dormea, o sa fie o imagine pe care nu o voi uita toata viata.
Condoleante familiei si celor ce l-au cunoscut pe Cristi.

PS. Marea majoritate de pe aici sunteti conducatori auto, va rog, aveti grija cum conduceti, nu va distrugeti vietile voastre si nici pe ale altora, criminalul era un tanar, un tanar ce a luat viata atlui tanar din inconstienta, va rog aveti grija de voi caci nimeni altcineva nu o face, aveti grija de voi pentru ca altfel veti ajunge si voi sa faceti parte dintr-o statistica.

Condoleante inca o data si aveti grija cum conduceti, o fractiune de secunda este tot ce-i trebuie unui inconstient sa va ucida.

GolfuletzS 29-05-06 20:53

Re: Inca Un Accident
 
nu se poate asa ceva ....


RIP :sad: :sad: :sad: :sad:

BULLDOG 29-05-06 20:58

Re: Inca Un Accident
 
:( Parca nu se mai opresc accidentele moto din tara, din ce in ce mai multe din pacate majoritatea datorita neatentiei soferilor fata de motociclisti:( Oihneasca-se in pace! si condoleante familiei :(


All times are GMT +2. The time now is 15:14.

- Copyright 2026 4Tuning