Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Shadow line (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/179594-e46-shadow-line.html)

CT 85 ROK 29-03-10 22:12

E46 - Shadow line
 
6 Attachment(s)
Pe scurt intru in lumea BMW dupa ce timp de 3ani am fost fericitul posesor al unui Golf4 dar la care in final am renuntat pentru un E46 ;), este un 320i din 11.2002, motorizare 2.2 170Cp, 145mii km, xenon fabrica, angel eyes, suspensie reglabila KW, stopuri full led, evacuare Remus ... pozele sunt de la vechiul proprietar, intre timp masina a fost inmatriculata primind nr CT 85 ROK ... sper sa va' placa pentru inceput ... va urma si un proiect de amloare :rolleyes2 !

plictisit 29-03-10 22:15

Re: E46 Shadow line
 
frumoasa desi pentru shadow line nu trebuia sa nu ai crom la geamuri si nasul negru ? :rolleyes2

adybmw89 29-03-10 22:29

Re: E46 Shadow line
 
frumos bmw sa ai norok la el colegu bafta ku proiektu mai pune poze k el

quick_silver2 29-03-10 22:43

Re: E46 Shadow line
 
Stopurile de la porbagaj nu sunt din acelasi "set" cu cele pe led, nu?
Ar trebui sa faci ceva cu ele, se vede ciudat

MiTzA- 30-03-10 00:04

Re: E46 Shadow line
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3231215)
frumoasa desi pentru shadow line nu trebuia sa nu ai crom la geamuri si nasul negru ? :rolleyes2

a precizat ca pozele sunt de la fostul propietar...probabil shadow line`ul fiind facut de el, n-are cum sa apara in pozele astea :P


frumoasa masina....cum e trecerea de la vw la bmw ?:P

pantera_bmw 30-03-10 00:20

Re: E46 Shadow line
 
foarte frumoasa,intretinuta. bafta pe viitor

PDV_1989 30-03-10 01:01

Re: E46 Shadow line
 
Frumoasa masina, pare intretinuta. Pune poze mai noi daca ai.
Totusi, pentru 2,2 iesire dubla pentru evacuare nu e cam mult ?

plictisit 30-03-10 01:06

Re: E46 Shadow line
 
am vazut si la 1.8 .. so :))

JusT_SaY_BoBo 30-03-10 14:33

Re: E46 - Shadow line
 
foarte frumoasa.dar chiar iar trebui un shadow line si niste jante mai frumoase.bani sa ai ca de modificat sunt sigur ca o sa o modifici frumos ca si golful

petryy 30-03-10 14:50

Re: E46 - Shadow line
 
tare:x

CT 85 ROK 30-03-10 22:23

Re: E46 - Shadow line
 
3 Attachment(s)
Multumesc tuturor pentru aprecieri !

@plictsit - nasul cromat e pe cale sa dispara ...
@quick silver2 - stopurile de la portbagaj nu sunt din acelasi set ... am scos
becurile din ele deoarece stateau aprinse pe pozitie ... acum
caut solutia pentru a pacali si calculatorul
@mitza - despre trecere pot spune ca sunt placut impresionat, chiar
este "placerea de a conduce un BMW"
@PDV 1989 - iesirea dubla ma' cam deranjeaza dar in scurt timp o voi da jos

Intre timp masina a suferit si o revizie generala
- ulei Castrol Edge Sport 10W60
- filte MANN
- schimbat ulei cutie, grup, servodirectie
- urmatorul pas pe partea tehnica va' fi un nou kit de ambreiaj :rolleyes2

si inca ceva poze ...

adybmw89 31-03-10 16:41

Re: E46 - Shadow line
 
foarte frumoasa sa ai norok la el si kati mai multi km colegu asteptam poze noi ku modifikarile fakute ar arta mai bn dak iai pune o bara fata ///M sukkes la ea

Gyo*TDS 31-03-10 16:51

Re: E46 - Shadow line
 
frumoasa ,lasa-i decat o toba cu 2 iesiri.cam tipa dupa jante :D
bafta si fara incidente !

adybmw89 31-03-10 17:28

Re: E46 - Shadow line
 
colegiilor iubiti-va bmw-urile vechi ca altele ca ele nu se mai fabrica:*:*:

Spilner 31-03-10 22:49

Re: E46 - Shadow line
 
Quote:

Originally Posted by CT 85 ROK (Post 3234329)
Multumesc tuturor pentru aprecieri !

@plictsit - nasul cromat e pe cale sa dispara ...
@quick silver2 - stopurile de la portbagaj nu sunt din acelasi set ... am scos
becurile din ele deoarece stateau aprinse pe pozitie ... acum
caut solutia pentru a pacali si calculatorul
@mitza - despre trecere pot spune ca sunt placut impresionat, chiar
este "placerea de a conduce un BMW"
@PDV 1989 - iesirea dubla ma' cam deranjeaza dar in scurt timp o voi da jos

Intre timp masina a suferit si o revizie generala
- ulei Castrol Edge Sport 10W60
- filte MANN
- schimbat ulei cutie, grup, servodirectie
- urmatorul pas pe partea tehnica va' fi un nou kit de ambreiaj :rolleyes2

si inca ceva poze ...

dai jos cromul din jurul geamului si de pe usi..? nu il vinzi ? le-as cumpara eu


All times are GMT +2. The time now is 18:17.

- Copyright 2026 4Tuning