![]() |
E46 - Shadow line
6 Attachment(s)
Pe scurt intru in lumea BMW dupa ce timp de 3ani am fost fericitul posesor al unui Golf4 dar la care in final am renuntat pentru un E46 ;), este un 320i din 11.2002, motorizare 2.2 170Cp, 145mii km, xenon fabrica, angel eyes, suspensie reglabila KW, stopuri full led, evacuare Remus ... pozele sunt de la vechiul proprietar, intre timp masina a fost inmatriculata primind nr CT 85 ROK ... sper sa va' placa pentru inceput ... va urma si un proiect de amloare :rolleyes2 !
|
Re: E46 Shadow line
frumoasa desi pentru shadow line nu trebuia sa nu ai crom la geamuri si nasul negru ? :rolleyes2
|
Re: E46 Shadow line
frumos bmw sa ai norok la el colegu bafta ku proiektu mai pune poze k el
|
Re: E46 Shadow line
Stopurile de la porbagaj nu sunt din acelasi "set" cu cele pe led, nu?
Ar trebui sa faci ceva cu ele, se vede ciudat |
Re: E46 Shadow line
Quote:
frumoasa masina....cum e trecerea de la vw la bmw ?:P |
Re: E46 Shadow line
foarte frumoasa,intretinuta. bafta pe viitor
|
Re: E46 Shadow line
Frumoasa masina, pare intretinuta. Pune poze mai noi daca ai.
Totusi, pentru 2,2 iesire dubla pentru evacuare nu e cam mult ? |
Re: E46 Shadow line
am vazut si la 1.8 .. so :))
|
Re: E46 - Shadow line
foarte frumoasa.dar chiar iar trebui un shadow line si niste jante mai frumoase.bani sa ai ca de modificat sunt sigur ca o sa o modifici frumos ca si golful
|
Re: E46 - Shadow line
tare:x
|
Re: E46 - Shadow line
3 Attachment(s)
Multumesc tuturor pentru aprecieri !
@plictsit - nasul cromat e pe cale sa dispara ... @quick silver2 - stopurile de la portbagaj nu sunt din acelasi set ... am scos becurile din ele deoarece stateau aprinse pe pozitie ... acum caut solutia pentru a pacali si calculatorul @mitza - despre trecere pot spune ca sunt placut impresionat, chiar este "placerea de a conduce un BMW" @PDV 1989 - iesirea dubla ma' cam deranjeaza dar in scurt timp o voi da jos Intre timp masina a suferit si o revizie generala - ulei Castrol Edge Sport 10W60 - filte MANN - schimbat ulei cutie, grup, servodirectie - urmatorul pas pe partea tehnica va' fi un nou kit de ambreiaj :rolleyes2 si inca ceva poze ... |
Re: E46 - Shadow line
foarte frumoasa sa ai norok la el si kati mai multi km colegu asteptam poze noi ku modifikarile fakute ar arta mai bn dak iai pune o bara fata ///M sukkes la ea
|
Re: E46 - Shadow line
frumoasa ,lasa-i decat o toba cu 2 iesiri.cam tipa dupa jante :D
bafta si fara incidente ! |
Re: E46 - Shadow line
colegiilor iubiti-va bmw-urile vechi ca altele ca ele nu se mai fabrica:*:*:
|
Re: E46 - Shadow line
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:17. |
- Copyright 2026 4Tuning