![]() |
DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 2 & 1 ANI DE EXISTENTA !!!
Maine in jurul orei 11:00 pe platforma deja binecunoscuta de la Casa Alba din Baneasa, toti prietenii celor 2 cluburi 4SPEED SQUAD si EVOLUTION CREW sunt invitati la un gratar, mici, bere si femei (separat:lol: ) pentru a sarbatori 2 ani de existenta ai clubului 4SS si 1 an pentru Clubul Evo, impreuna cu acestia.
Ce va fi ? Surprize !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Va asteptam ;)
E vorba de gratar gratar... dala cu jar, mici etc... nu va ganditi la alte alea :D |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
pentru ambele cluburi : un sincer la multi ani ... sa fiti sanatosi...sa o tineti TOT asa !!
din pacate nu vom putea ajunge din diferite motive... pt collins si babyblue ... sa traiti ;) asteptam o bere de la voi :lol: :lol: |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
la multi ani 4ss :) and EVO !
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
La multi ani !!! :D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
La multi ani din partea Insomnia Racing!!!!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
LA MULTI ANI celor doua cluburi si la cat mai multi membri!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
La multi ani si bafta in continuare!:drunk:
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Ia uite ca se termina cu bine si aceasta etapa de gratar viteza > cu multe victime (mici, carnati, beri) ! Evo a luat Bataie de la 4ss la fotbal cu 7-5 poate si pentru ca 4ss au fost 6 iar EvO doar 5 fotbaleatori dar asta-i viata > unde-s multi puterea creste (caii putere that is) ! V-am pupat dragii mosului si la cat mai multe astfel de intalniri !
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
poate cam tarziu, dar La Multi Ani!!! ;) Bafta si numai bine! :)
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
A fost super frumos. Multumim invitatilor care ne-au onorat cu prezenta - Michael (Insomnia) si Alexutzu (NSL).
Pozele in curand.:arrow: |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
3 Attachment(s)
Poze.. preview :D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
revolutia a inceput la multi ani evo la multi ani 4ss a fost super tareeeee
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Ce sa zic !!o zi EXTREM DE TARE!!!la multi ani noua si celor de la EVO!!!si sa nu se supere pt "bataia" care au primit-o la fotbal si tenis cu picioru:P:P!!asteptam revansa!!!!inca o data la multi ani !!!!
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Fum de gratar + Fum de cauciuc = o zi superba... La Multi Ani 4ss shi EVO
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:33. |
- Copyright 2026 4Tuning