Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Curse de Accelerare - Liniute (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute.html)
-   -   LEGAL RACING de vara (https://forum.4tuning.ro/16-curse-accelerare-liniute/17002-legal-racing-vara.html)

SEBASTIAN 06-05-06 17:59

LEGAL RACING de vara
 
LEGAL RACING pregateste : curse de accelerare
Bucuresti mai multe
Braila doua
Galati
13-13 va asteptam la Tm la show mare si circuit in colaborare cu Subaru TM.
... mai sunt si altele
vor fi anuntate din timp

shadowro 06-05-06 20:24

Re: LEGAL RACING de vara
 
deci in braila se vor tine ambele curse ?

SEBASTIAN 06-05-06 21:07

Re: LEGAL RACING de vara
 
De ce nu? intentionam

shadowro 06-05-06 21:25

Re: LEGAL RACING de vara
 
pai strazile sunt mai bune in galati , mult mai bune.

SEBASTIAN 06-05-06 23:33

Re: LEGAL RACING de vara
 
este si galati
daca avem solicitari si sprijin serios de acolo...

isacfani 08-05-06 08:14

Re: LEGAL RACING de vara
 
abia astept cursele care se vor tine la braila. si noi avem strazi bune in braila, dar important e sa se tina cursele, nu unde vor avea loc.

D O G 24-05-06 20:06

LEGAL RACING de vara
 
Astept cu nerabdare....

Mereu mi-a facut o deosebita placere, si m-am simtit ca un "peste in apa" la cursele organizate de voi, de LR, de Sebastian....

Sunt convins ca nimeni nu-i perfect si toti facem greseli, dar o spun cu mana pe inima, in prezent cele mai bune curse sunt cele ale LR-ului... dehh... experienta...

Un 2006 plin de satisfactii si de curseeee....

SEBASTIAN 29-05-06 21:00

Re: LEGAL RACING de vara
 
Daca tu crezi ca ne faci un compliment sau chiar daca e doar o constatare sa sti ca ne jignesti.
Noi am fost originali am deschis un drum si nu ne place sa fim comparati cu altii care-si fac treaba cum stiu si pot mai bine.
Avem mandria vanitatea de anu ne pune in balanta cu altii.De 4 ani noi facem legale avem peste 50 de etape la activ, mai bune mai rele, foarte bune, de toate, mai exact 55 sau 56 daca-mi aduc bine aminte.
Far falsas modestie va spun ca suntem singuri care stim sa face sa fie bine insa rabatul la calitate si taxele vin din lipsa de fonduri, nu din nestiinta si de asta ne deranjeaza cateodata critica unora ce se dau destepti, balene intr-o lingura cu apa.Stim inaintea altora ce e bine si ce nu si blamul lor sa-l patreze pentru munca lor.
Am prefera sprijin si disciplina nu critici dupa eveniment.
Vom face curse esti binevenit, ba chiar mai mult, intotdeauna i-am respectat pe cei vechi care au progresat.

Lucian 31-05-06 20:56

Re: LEGAL RACING de vara
 
Pe litoral nimic ? As fi imbinat utilul cu placutul ...

SEBASTIAN 01-06-06 04:45

Re: LEGAL RACING de vara
 
Nu ocolim nimic, insa e prematur sa anuntam ceva.

azumiR6 08-06-06 23:26

Re: LEGAL RACING de vara
 
indiferent cum iese cursa de pe 17, suntem multi braileni care vrem un bis prin iulie-august, si va fi, ca avem restante la capitolul legale

SEBASTIAN 10-06-06 07:59

Re: LEGAL RACING de vara
 
Propun septembrie ca sa fie toata lumea valida.

Cr3ativ3 14-06-06 09:33

Re: LEGAL RACING de vara
 
Vrem si noi la Pitesti o cursa ca lumea! Asta de sambata cred k va fi un mare fas! Cu Pitestiul aveti ceva in plan?

SEBASTIAN 15-06-06 07:21

Re: LEGAL RACING de vara
 
Discutam in doua saptamani astept sa ma contactezi si vedem ce-i de facut.

NightClubRacer 17-06-06 04:00

Re: LEGAL RACING de vara
 
la bucuresti cam pe cat? ca sa avem si noi macar 1-2 masini gata pentru start. Mersi!


All times are GMT +2. The time now is 07:59.

- Copyright 2026 4Tuning