Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   DE VANZARE BARA FATA M e36 (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/167860-vanzare-bara-e36.html)

le_motane 04-02-10 09:25

DE VANZARE BARA FATA M e36
 
de vanzare bara fata m e 36 cu tot cu buza de sub bara originala nesparta nerupta
si o pereche de praguri originale de e 30 impecabile
preturi bune

cosmin_mano 04-02-10 13:54

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
pret bara m?

calin_m_power 04-02-10 14:49

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
ma intereseaza si pe mine bara de m.pret si poze daca se poate!

EmyM6 04-02-10 18:55

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
ma intereseaza pe mine bara de M spune si tu un pret ceva...astept PM

EmyM6 04-02-10 18:58

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
o fi vrajeala

le_motane 04-02-10 20:37

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
nu e boss vrajeala
uite id-u meu le_motane
bara este impecabila nesparta nerupa este neagra si este cu tot cu buza de jos
astept oferte

calin_m_power 04-02-10 21:08

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
hm...ai vazut ca sare lumea pe bara de m si deja astepti oferte(corect)spune tu un pret ca te laudai cu un pret bun si de acolo licitam toti in jos!;):D

le_motane 04-02-10 21:23

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
sincer nu am idee fa-mi o oferta acceptabila si pt mine si pt tine

calin_m_power 05-02-10 07:31

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
pune te rog si tu niste poze inainte de toate!Banuiesc ca e intacta si nu are nici o ureche rupta sau mai stiu eu ce.....

cosmin_mano 05-02-10 12:43

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
Quote:

Originally Posted by cosmin_mano (Post 3049775)
pret bara m?

Prietene pune un pret,asa cum spune regulamentul.


ESTE OBLIGATORIU să afişaţi un preţ de vânzare/cumpărare şi date de contact. Orice topic fără aceste date de contact va fi închis provizoriu, până iniţiatorul topicului va da aceste informaţii.

le_motane 05-02-10 18:54

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
ti-am lasat idiul sa-ti dau poze nu stiu sa le urc aici
pret 110 euro am si specificat nesparta nerupta
daca vreti sa cumparati veniti sa o vedeti nu mai postati aiurea si va dati cu parerea

le_motane 07-02-10 10:35

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
5 Attachment(s)
up up up

calin_m_power 07-02-10 14:03

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
ti-am trimis mesaj pe mes, da-mi un ad si vb.

eduard_1 10-02-10 23:31

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
sal
mai e valabil anuntul? iti ofer 400RON si platesti u curierul!

Bmwaldo 10-02-10 23:35

Re: DE VANZARE BARA FATA M e36
 
Quote:

Originally Posted by eduard_1 (Post 3073313)
sal
mai e valabil anuntul? iti ofer 400RON si platesti u curierul!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning