Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte Anunturi Piese (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese.html)
-   -   Vand...mai multe (https://forum.4tuning.ro/524-anunturi-piese/16261-vand.html)

AudiPerformance 21-04-06 23:37

Vand...mai multe
 
6 Attachment(s)
Vand volan sport JOM ->90E (nou in cutie) cu factura
set pedale exclusive line JOM ->36E
2 seturi pedale JOM 15E(set)
1 cap schimbator fiber race JOM 15E
1 cap schimbator ilumint JOM GP Lux 27E
2 seturi semnale clare chrome pentru BMW E46 60E/set

relatii la tel: 0722429422

Bicuss 22-04-06 11:23

Re: Vand...mai multe
 
cum se prinde capu de schimbator iluminat?

AudiPerformance 22-04-06 16:44

Re: Vand...mai multe
 
pai la fel ca toate capetele de schimbator obisnuite doar ca are niste fire si alte chestii ca sa il poti alimenta la o sursa de curent sa fie iluminat

AudiPerformance 24-04-06 11:55

Re: Vand...mai multe
 
nu vrea chiar nimeni nimic?

elspa 25-04-06 20:01

Re: Vand...mai multe
 
esti in tara ? as lua eu schimbatorul ala iluminat ? Se aprinde albastru sau alb ?

AudiPerformance 25-04-06 20:15

Re: Vand...mai multe
 
albastru se aprinde!

elspa 25-04-06 21:42

Re: Vand...mai multe
 
deci esti in tara sau nu :)

dj05dpx 25-04-06 22:02

Re: Vand...mai multe
 
Da e in tara,chiar in Bucuresti.

AudiPerformance 26-04-06 14:56

Re: Vand...mai multe
 
nu se referea la asta ca stie de unde sunt! da sunt in tara dar inca nu in Bucuresti!

AudiPerformance 02-05-06 09:23

Re: Vand...mai multe
 
up..................

Lucian 02-05-06 16:11

Re: Vand...mai multe
 
Bai nene dar tu chiar nu prea te tii de cuvant ? Ai promis ca aduci una alta . Ba nu ai bani pe card , ba primesti un raspuns in 2-3 zile ..... Spune frate daca vinzi ceva sau doar iti place ideea .

AudiPerformance 02-05-06 20:35

Re: Vand...mai multe
 
care e problema? chiar nu inteleg... spune mai clar ca sincer nici nu imi pot da seama la ce te referi... daca e la ebay nu am cum sa-ti aduc... doar din Germania pot lua de pe ebay si nu direct ci prin intermediul unui amic de acolo... pentru ca nu iti trimit aici!

daca te referi la buton atunci scuze dar nu stiu care e neseriosul pentru ca tu ai zis ca ti-ai luat deja si nu mai ai nevoie... asa ca ;)

Lucian 02-05-06 20:38

Re: Vand...mai multe
 
Ai si uitat de spoiler , nu ? Asteptam raspunsul tau intr-o luni .... si nu era ieri . De Amal valve nu mai vorbim ....

AudiPerformance 02-05-06 20:47

Re: Vand...mai multe
 
de amal valve ti-am zis clar ca nu am gasit nimic... spoilerul ala nu il am pentru masina care mi-ai cerut-o ci numai pentru ford focus si este 350E

doar asa o am...

DJ-24-ALN 03-05-06 14:21

Re: Vand...mai multe
 
pedale mai ai?


All times are GMT +2. The time now is 20:33.

- Copyright 2026 4Tuning