![]() |
Vand intercooler
este luat de pe mitsubishi outlander. A racit turbina unui colt czt iar acum isi asteapta un alt stapan .
Pret : 300 lei neg Tel : 0722 775 238 |
Re: Vand intercooler
sus sus sus
|
Re: Vand intercooler
ap ap ap ap
|
Re: Vand intercooler
da`mi te rog frumos dimensiunile lui ... si diametrul la intrare iesire ! multumesc , m`ar ajuta o poza... sa vad daca ar incapea la mine !daca este destul de mare
|
Re: Vand intercooler
Quote:
|
Re: Vand intercooler
aaaaaaaap
|
Re: Vand intercooler
o poza, doua si dimensiunile te rog :D
|
Re: Vand intercooler
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Vand intercooler
astept dimensiunile alea de ceva vreme ... as vrea sa zic ca il vreau eu... dar nu stiu daca imi merge :-)
|
Re: Vand intercooler
46 x 18 x 8
|
Re: Vand intercooler
lungimea este cu sau fara capace ? intrarea si iesirea pe cat sunt ? daca e cu tot cu capac nu este destul de lung pentru mine :cry::cry:
|
Re: Vand intercooler
vorbim pe privat ..
|
Re: Vand intercooler
aaaaaaap
|
Re: Vand intercooler
suuuuuuus
|
Re: Vand intercooler
Ce dimensiune au gurile de aer?
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:27. |
- Copyright 2026 4Tuning