Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Duminica 16 apr - Etapa de viteza (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/15735-duminica-16-apr-etapa-viteza.html)

tng 11-04-06 15:30

Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Quote:

Asociatia Clubul Sportiv " LEGAL RACING " doreste sa va aduca la cunostinta urmatoarele:
- LEGAL RACING va oferi in curand pasionatilor amatori de automobilism o noua etapa de competitie de accelerare pe 400m, etapa a "CAMPIONATUL de ACCELERARE al ROMANIEI" 402m.
- Data de desfasurare este duminica 16.04.2006;
- Locatia Aeroportul International Bucuresti-Baneasa,
Calea de Rulare Delta;
- Orarul: - 09:45 - 11:45 inscrierile la intrarea Drumul Potcoavei
- 10:30 - incepe vanzarea biletelor de acces
- 11:45 – 12:00 permiterea accesului.
- 12:30 – 13:00 ora de start.
- 17:30 - ora de inchidere.
- Taxa de acces public este de 50 000lei/persoana;
- Taxa de participare este de 500 000lei;
- Accesul publicului se va face pe la poarta 1 ROMAERO, similar SIAB;
- Accesul participantilor se va face prin sat Pipera, Drumul Potcoavei, poarta de acces Pomieri a AIBB;
- Oricine poseda permis de conducere si un automobil intr-o stare tehnica buna se poate inscrie;
- Masurile de ordine vor fi asigurate de Jandarmerie, societate de paza, forte proprii de ordine, voluntari;
- Politia va supraveghea buna desfasurare a traficului in zona apropiata aeroportului;
- Unitati speciale ale Salvarii si pompierilor vor fi prezente la eveniment;
- Pentru orice relatii suplimentare sau colaborare va puteti adresa la:
[email protected]
0723608772
0788122991
Care merge ? Care se baga?

CobraArt 11-04-06 16:51

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Sincer chiar nu stiu ce sa fac...

dragos2900 11-04-06 16:53

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Se stie ca merg! Dar nu pot participa.....:cry:

RZV_1_XDD 11-04-06 18:48

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Prezent ca intotdeauna la curse, dar fara bolid (se foloseste in alte scopuri duminica) si sper sa fac rost de loc

dshockevo 11-04-06 19:03

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
...daca am cu cine, vin :D

tng 11-04-06 22:17

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
eu nu stiu daca voi veni, am cateva probleme de rezolvat .... si data coincide si cu o iesire la padure cu niste colegi

sa vedem ... :rolleyes2

GolfuletzS 12-04-06 13:13

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
nu tng`uleeeeeeeeeeeee :(

Skma 12-04-06 16:31

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Si eu imi anunt lipsa !;) Numai bine si distractie placuta:!:

RZV_1_XDD 12-04-06 20:40

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Ce-i fratilor cu voi?
pe 1 erati o gramada si acum la curse adevarate nu vine aproape nimeni
Ciudat

tng 12-04-06 21:44

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
mda.. nush ce se intampla, vorbim mai pe larg sambata ;)

Manson 13-04-06 14:24

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
xdd mergem noi 2 si nesomn ala :D o luam incep pe jos..plecam de maine sa ajungem duminik:D

RZV_1_XDD 13-04-06 15:00

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Perfect Manson, mergem, dar hai macar cu o bicicleta ceva, un skateboard ca sa facem mai putin

Skma 14-04-06 13:21

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
Mai bin cu un carutz de butelii va trageti pe rand unul pe altul da sa mergeti pe banda de urgenta :lol: :lol: :lol:

T@zMania 14-04-06 22:53

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
huuuoooo!!!deci chiar nu va intzeleg....e primul mare eveniment de genul asta din an,prima cursa si totzi dau inapoi ca alea ca alea.....ce padure ma....ce treburi....fratzilor e cursa auto cu pm putetzi lipsi:(chiar ma dezamagitzi....:(halal comunitate daca nu suntem unitzi la momente de genul asta....

eko_X_cite_069 15-04-06 02:34

Re: Duminica 16 apr - Etapa de viteza
 
yo merg dak am cu cine!!!!(nu e voie sa lipsiti k se pun absente!! lol)


All times are GMT +2. The time now is 10:47.

- Copyright 2026 4Tuning