![]() |
Tata urs !!!!!!!!!!
Am gasit pe un forum un topic interesant. Cum am ras citiindul nu am ras de mult. Daca deranjeaza pe cineva sau nu am voie sa postez asa ceva rog sa fie sters. Asta e , are 12 pagini http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=8335
|
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
deci nu mai pot de ras.....:):):):)
marfa rau;) |
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
:))....e masina care e la hanneman acum.....:)):)
o sa ii transmit sa isi ia un cd cu romeo fantasic.....:))))))))))))) |
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
omul chiar are nevoie sa faca macar primele 4 clase primare,dar ce m-a deranjat mai tare in acel thread a fost aroganta posesorilor de e60 e90 e444566,3 si e435645,0 care vad superbul urs o masina de remat.....
|
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
niste fatalai.
|
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
am ras cu lacrimi,dar adevarul e ca mau innervat la culme baietii astea care conduc e60-ul sau 90-ul cumparat de tatal sau mama lor si au niste impresii in cap de zici ca sant DUMNEZEU pe pamant.de parca e30-ul ar fi ultima masina de pe pamant.f urat din partea lor.daca e un forum dedicat posesorilor de BMW nu il iau la misto pe nici unul ca el are un bmw mai vechi ca al meu pt ca poate el asta vede a fi frumos si nu o masina primita te da taticu cu care sa ma plimb pe dorobanti si sa fac pe grozavul.
|
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
Comentariile rautacioase ale baietilor de pe BMWclub au fost in mare parte ca sa-l atace pe proprietar pentru propriul lor amuzament. De unde si perlele scoase de el. :D
|
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
Hai ca l-am citit pana la capat.... tin sa spun ca am ras cu lacrimi!
Jur ca in viata mea nu m-a amuzat si ingrozit in acelasi timp ceva atat de mult! N-as fi crezut ca exista asa ceva... Din cauza retardatilor astora se duce dracu imaginea BMW... Nu sunt decat niste frustrati libidinosi si manelisti, care idolatrizeaza pe X sau Y, mare smecher la ei acolo, pentru ca atata vad! Atata au in cap: sa agate si ei ceva, cum fac aia "mari", ca s-or fi saturat de bataturi in palme de la atata .... MI-E GREATA! |
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
...surioara, nici nu stii c mare adevar ai grait...
|
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
Pitesti, buricul Romaniei - sa fie sa nu fie oricum nu conteaza
am ras cu lacrimi oricum tot nu am inteles ce vroia ala sa zica pana la capat ca dupaia se chiunuia sa le explice la aia lalti cum sta treaba da in fine si aia de il criticau pe body....cu e60 si e90 urile lor sunt "naspa" daca esti fan bmw esti fan si e30 si exxxx oricum tare treaba - best part : cand a dat-o in versurile lu bug mafia :D :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
citez din dl bogdyy(parca asa avea userul):"Bai dar multi sunte-ti ma :) ,nu mai stiu in ce parti sa ''lovesc'',ba dar nu va mai culcati ma,ma tine-ti asa cu ''sabia'' scoasa ma doare naiba mana....dar nici de nebun nu o las jos.....sa vad pana obosesc ca eu sunt unul voi.....mult :)"...ce am mai RAS
imi place ca omul o tine una si buna,dar poate prostiile pe care le spunea au un adevar ascuns pe undeva...sau poate nu? p.s:trebuie sa invete cum sa se exprime in scris neaparat |
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
e30 ul este o masina deosebita pt cine o vede asa...
|
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
''dute fetita mea in lume sa a-ti dea tinerii in ''gusa'' si sa se distreze cu tine''
Am ras cu lacrimi...........ce gramatica.....ce gandire...... |
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
Quote:
o masina care are fani in toate colturile lumii ,dar spre deosebire de alte modele sau chiar marci de masini este probabil cea mai supusa modificarilor gen tuning interior,exterior,motor..iar banii investiti de pasionatii de e30 cu siguranta depasesc orice alte sume bagate in alte marci de masini. cat despre analfabetul care a postat idioteniile de pe bmwclub,trebuie introdus in programa scolara la rubrica 'asa se intampla cand treceti de la manele la hip hop' |
Re: Tata urs !!!!!!!!!!
Am aflat de curand ca bogdyy e si gigolo.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:32. |
- Copyright 2026 4Tuning