![]() |
vand anvelope iarna
vand 2 anvelope iarna 185/65/15 Firestone , mai au destul profil, una din ele este oleaca zgariata dar nu scapa aer,zgarietura usoara - 200 lei
si 2 anvelope iarna 195/65/15 Nokian in V - 180 lei sau toate 4 la 330 lei |
Re: vand anvelope iarna
6 Attachment(s)
si pozele deasupra scrisului Firestone se vede oleaca zgarietura dupa cum am spus nu este nimic adanc,de la o bordura:
|
Re: vand anvelope iarna
up sunt deschis la oferte ca ma incurca anvelopele in boxa...
|
Re: vand anvelope iarna
up negociabil cele de 185 au foarte multa carne pe ele 6-7mm...
|
Re: vand anvelope iarna
ce model sunt cele Nokian? DOT ? indicele de greutate? niste poze mai clare se poate? si fara apa pe anvelope :)
|
Re: vand anvelope iarna
dot 2006 parca, nush indecele de greutate o sa ma uit dar daca au rezistat pe o alfa 166 de 2t...le-am sters oleaca de praf de asta erau ude, o sa incerc maine sa le mai fac niste poze
|
Re: vand anvelope iarna
up...nu mai vrea nimeni roti de iarna ieftine?
|
Re: vand anvelope iarna
eu inca astept pozele care le-ai promis ...
|
Re: vand anvelope iarna
4 Attachment(s)
Quote:
|
Re: vand anvelope iarna
up 1.5 mil cele pe 185/65/15 fiind bune si cu carne multa pe ele !
|
Re: vand anvelope iarna
up...2 mil toate 4...sau 1.4 cele pe 185/65/15...mai au profil mult.
|
Re: vand anvelope iarna
up... 185/65/15 6-7 mm profil ! o sa cautati cand da zapada si nu o sa mai fie asa ieftine.
|
Re: vand anvelope iarna
up...cele de 195 sau dat, au mai ramas 185/65/15
|
Re: vand anvelope iarna
up 1 mil 2 bucati bune !
|
Re: vand anvelope iarna
up !!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:10. |
- Copyright 2026 4Tuning