Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Ford Capri MK I (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/14991-ford-capri-mk.html)

florin_cars 24-03-06 23:39

Ford Capri MK I
 
Vand Ford Capri MK I an 1970,
- motor original V4 - 1.3l,
- varianta de echipare XL, a 4-a din 5 (L, X, R, XL, XLR)
- bord 6 ceasuri,
- antifonata inside & out & portbagaj

farurile de Dacia :sad:

Are nevoie de reparatii/restaurare dar nu are gauri, flori de rugina, e solida.
N-a fost accidentata, adika linia e OK, voi pune mai tarziu poze drept dovada.

CIV nou, proprietari = 0, cumparatorul devine primpul owner din Carte :D

Pret 850 Euro

pot livra prin apropiere, maxim 350-400 km de TM

florin_cars 24-03-06 23:42

Re: Ford Capri MK I
 
10 Attachment(s)
pozne...:lol: :lol:

cristivw 24-03-06 23:42

Re: Ford Capri MK I
 
of... pana la urma dai capra? :sad:

florin_cars 24-03-06 23:45

Re: Ford Capri MK I
 
ti-am explicat..bagat in datorii sa-i fac actele..in final reusit la Severin..cu Politia, RAR-ul..dar bani, transport..etc :(

cv-03-btf 13-04-06 09:06

Re: Ford Capri MK I
 
mai..... nu o vinde.. ca nu te mai intalnesti cu un mk1...

florin_cars 13-04-06 16:49

Re: Ford Capri MK I
 
acuma...ce sa fac..stiu, k dupa ea 2 ani am tot umblat pana am gasit-o..dar bani..de unde?? :rolleyes2 :???:

dj05dpx 13-04-06 21:41

Re: Ford Capri MK I
 
Mai e de actualitate anuntul?

florin_cars 10-05-06 01:41

Re: Ford Capri MK I
 
Da :( mai este...

florin_cars 10-05-06 01:46

Re: Ford Capri MK I
 
11 Attachment(s)
Extraoptiune :twisted:

ofer si un "pachet Sport" Motor V6 + cutie 4 trepte + evacuari duble stanga/dreapta INOX(fara finala) de pe un Consul la 150Euro

- fisele Champion siliconice cumparate din Franta pe comanda(folosite un an)
- bujii Champion conform cu specificatiile Ford
- delcou schimbat, folosit un an
- toate accesoriile pe motor(alternator, electromotor, carburator, filtru aer, elice)

Motorul porneste, dar are o bataie constanta, un mecanic mi-a zsi k sunt atchetii, atul k poate cuzinetii la pistonul 1..pe arbore). Indiferent de problema piese pt Ford V6 sunt f ieftine, cred k un set motor era 2 milioane, si restul tot maruntis, oricum pe la 150Euro sunt doar tobele de INOX :rolleyes2
Din pozele cu evacuarile lipseste partial cea din dreapta, care la ora respectiva era picata prin groapa ;)

florin_cars 06-06-06 21:28

Re: Ford Capri MK I
 
inchideti va rog topicul ;)

florin_cars 23-07-06 02:39

Re: Ford Capri MK I
 
este inka 4 sale :wink:
avut probleme cu fostul interesat, si nu rezolvat nimic

florin_cars 26-07-06 13:42

Re: Ford Capri MK I
 
accept si ceva variante..daca se ofera

DarkXXX 26-07-06 18:06

Re: Ford Capri MK I
 
iti dau eu LAX-u...:):D

florin_cars 27-07-06 00:08

Re: Ford Capri MK I
 
No No....noooo:oops: :twisted:

DarkXXX 27-07-06 01:02

Re: Ford Capri MK I
 
om te fac:))


All times are GMT +2. The time now is 11:26.

- Copyright 2026 4Tuning