Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   BMW GRILLFEST - 31 Oct (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/149740-bmw-grillfest-31-oct.html)

da_joint 25-10-09 11:24

BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Sambata Viitoare 31oct , BMW Grillfest -o ultima iesire pe anu asta la un gratar,la Cheia. Loc de intalnire Pentru cei din Bucuresti -Fantana Miorita -ora 8.30 ,la 9 plecarea.Veniti cu tot ce va trebuie pentru ca nu se vor face multe opriri,ca sa evitam aglomeratia.

si sa va intarat un pic,un mic filmulet pe care eu il ador:
https://www.youtube.com/watch?v=VVlLI...ilepage#at=120

K T Y 25-10-09 11:40

Re: BMW GRILLFEST
 
prezent ;) ... care nu aveti deja un e36 ... imi vin mie in ro saptamana viitoare 3 :D ..... 2 le vand cu una voi veni eu ...

antacebal 25-10-09 11:51

Re: BMW GRILLFEST
 
Prezent :D

preparatu 25-10-09 12:05

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
si eu prezent...

K T Y 25-10-09 12:09

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
deci deocamdata toate 3 masinile ... aduse de mine ... ( daca nu il confund pe antacebal cu fratele ;) ) ar trebui sa scrieti pe ele by kty_racing :) .... ca .. asha reclama mai rar ..

preparatu 25-10-09 12:11

Re: BMW GRILLFEST
 
Quote:

Originally Posted by K T Y (Post 2748828)
prezent ;) ... care nu aveti deja un e36 ... imi vin mie in ro saptamana viitoare 3 :D ..... 2 le vand cu una voi veni eu ...

bai KTY,noi suntem cei mai purii,babalacii in BMW e36...lolllllll
mai facem si noi putin haz,lol.

K T Y 25-10-09 12:16

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
da frate tare ... si tu tot fabricatie 79 ???? he he ./
cand aveam la masina B-79-KTY ... ce tanar ma mai simteam . . . acuma macar nu mai am 79 ... am 69 ... tot pt intinerire ;)

xerex 25-10-09 12:17

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
:ballbounc:shock:.....

criss1977 25-10-09 12:20

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
prezent:D

da_joint 25-10-09 12:20

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Si ca sa iasa treaba buna,avem asa pentru inceput:
Din partea http://www.angel-eyes.ro si www.e30.ro o promotie:

Kit-uri Xenon H1- 6000k -330 RON -Montaj inclus in pret pentru Bucuresti

Kit-uri Angel Eyes E36/E46, angel-eyes striat 330 RON sau angel-eyes clasic fara striatii, 280 RON Ambele cu montaj inclus.

iondarie 25-10-09 12:21

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
2 Attachment(s)
sper sa pot ajunge si eu:D

318is by _ kty_racing

criss1977 25-10-09 12:22

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
PREZENT SI EU CU un superb e36 by kty_tracing

iese haossssssssssssssssss :)

https://anunturi-auto.4tuning.ro/maga...0-26230-1.html

cj56dya 25-10-09 12:23

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
Sa inteleg ca intalnirea asta ii separata de bmwclub? Ca ei s-au intalnit la inceputul lui sept... Nu cred ca voi putea veni dar va spun de pe acum distractie placuta!!!

K T Y 25-10-09 12:25

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
frate, eu unul ... pe BMW club am ban pana in 29 februarie ..... 2046 :))

da_joint 25-10-09 12:28

Re: BMW GRILLFEST - 31 Oct
 
inca una,tot by_kty ;) ,asta a adus juma din pisicile de pe forum lol

Stim si de intalnirea BMWClub,insa din pacate nu prea putem colabora cu dansii in ciuda faptului ca suntem uniti de aceeasi pasiune...pacat

@criss1977-Man fara suparare,da hai sa nu facem din acest Thread un topic de anunturi,vad ca ai accesorii bmw de vanzare,frumos ar fi sa ma contactezi,discutam,iti promovez marfa,in schimb tu faci un discount real-nu fictiv pentru potentialii cumparatori si asa toata lumea e multumita.



Ploiestiul,nimic? hai ,va asteptam in forta!


All times are GMT +2. The time now is 09:41.

- Copyright 2026 4Tuning